26 Lis 2018Skomentuj

Siatkarki LTS-u Legionovii Legionowo, występujące w II Lidze Seniorek, rozpoczęły rundę rewanżową. W Olsztynie zmierzyły się z ostatnim w tabeli, Chemikiem.

LTS Legionovia Legionowo. W II Lidze porażka z Nike Węgrów

17 Lis 2018Skomentuj

Nie wiedzie się legionowskiemu zespołowi w II Lidze Kobiet. To już 6 przegrana w 9 spotkaniach w sezonie 2018/2019. Tym razem na własnym parkiecie legionowianki

LTS Legionovia Legionowo. Zacięty bój dla legionowianek!

01 Lis 2018Skomentuj

W 8. kolejce 2 Ligi Kobiet Grupy II LTS Legionovia Legionowo podejmował w „Konopie” MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki. To był bardzo zacięty, pięciosetowy pojedynek zakończony

LTS Legionovia Legionowo. Tydzień w siatkarskim klubie

29 Paź 2018Skomentuj

Kolejny, bardzo obfitujący w spotkania ligowe, tydzień LTS-u Legionovii Legionowo. Wszystkie roczniki rozgrywały mecze z różnym skutkiem. Były wygrane, ale też i porażki.

LTS Legionovia Legionowo. Wygrana w tie-breaku… nie przeszkodził przeciekający dach! (galeria)

20 Paź 2018Skomentuj

W trzecim secie sędziowie spotkania 2 Ligi Kobiet pomiędzy LTS-em Legionovia Legionowo i BAS Białystok musieli przerwać mecz. Pierwszy deszcz o wielu dni spowodował, że

LTS Legionovia Legionowo. W spotkaniu „sąsiadów” lepsze nowodworzanki

14 Paź 2018Skomentuj

W II Lidze Kobiet pierwsze derby międzypowiatowe za nami. Gospodynie, NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki, okazał się wymagającym przeciwnikiem. Wygrał pewnie 3:0.

LTS Legionovia Legionowo. „Akademiczki” z Warszawy rozbiły miejscowe (galeria)

07 Paź 2018Skomentuj

To już trzecie spotkanie w II Lidze Kobiet. Tym razem legionowski zespół pod wodzą trenera Pawła Kowala podejmował na Zakopiańskiej zespół AZS-u AWF Warszawa. Jak

LTS Legionovia Legionowo. W II Lidze porażka w Łasku

04 Paź 2018Skomentuj

W 2. kolejce II Ligi Kobiet legionowskie siatkarki udały się na spotkanie z Łaskovią Łask. Gospodynie nie były gościnne. Wygrały zasłużenie 3:1.

LTS Legionovia Legionowo. Pewna wygrana na inaugurację II Ligi

01 Paź 2018Skomentuj

W sobotni wieczór w hali sportowej Szkoły Podstawowej im. M. Kopernika w Legionowie przy Zakopiańskiej 4, LTS Legionovia Legionowo podejmował UKS Chemik Olsztyn na inaugurację

LTS Legionovia Legionowo. Mazovia wygrała po raz trzeci

30 Kwi 2018Skomentuj

„Michorki” po raz trzeci zmierzyły się z Bluesoft Mazovią Warszawa. Na swoim terenie musiały uznać wyższość rywalek i zakończyły przygodę w II Lidze Kobiet w

LTS Legionovia Legionowo. Dwie przegrane z Mazovią

22 Kwi 2018Skomentuj

Za nami dwa półfinałowe spotkania LTS-u Legionovii Legionowo z Bluesoft Mazovią Warszawa. Drugi zespół sezonu zasadniczego dwukrotnie pokonał legionowskie kadetki i prowadzi w rywalizacji do

LTS Legionovia Legionowo. Rozpoczęły grę w play-offach

25 Mar 2018Skomentuj

Podopieczne trenera Wojciecha Lalka zagrały pierwsze spotkanie w play-offach w II Lidze Kobiet. Przeciwnikiem legionowskiej drużyny była ekipa Dargfil-u Rawa Mazowiecka.

LTS Legionovia Legionowo. Sezon zasadniczy zakończony

21 Mar 2018Skomentuj

LTS Legionovia Legionowo zakończył sezon zasadniczy w II Lidze Kobiet. Dość niezauważalnie, w natłoku wielu siatkarskich wydarzeń, umknęło mi spotkanie kończące rozgrywki – mecz wyjazdowy

LTS Legionovia Legionowo. Wróciły na parkiety II Ligi

24 Lut 2018Skomentuj

Blisko miesiąc trzeba było czekać na kolejne spotkanie LTS-u Legionovii Legionowo w rozgrywkach II Ligi Kobiet. W ostatnim swoim spotkaniu legionowianki, w meczu na szczycie,

LTS Legionovia Legionowo. Lider pokonany! „Lalki” zwycięskie!!! (galeria)

26 Sty 2018Skomentuj

Zespół trenera Wojciecha Lalka zakończył obóz treningowy i przyjechał z Mrozów do Legionowa na mecz z liderem II Ligi Siatkówki Kobiet BlueSoft Mazovia Warszawa. Był

LTS Legionovia Legionowo. Gładkie zwycięstwo w Rawie Mazowieckiej

21 Sty 2018Skomentuj

W listopadzie legionowianki nie miały problemów z wygraniem spotkania na własnym parkiecie. Wygrały 3:1, choć ten jeden set był wypadkiem przy pracy. Trzy pozostałe wygrane