Dariusz Wieczorek

Dariusz Wieczorek z Legionowa drużynowym mistrzem świata w półmaratonie

05 Kwi 2019Skomentuj

30 marca, ostatniego dnia Halowych Mistrzostw Świata Masters w Toruniu, w półmaratonie ulicznym Dariusz Wieczorek z Legionowa zdobył tytuł drużynowego mistrza świata w kategorii M50.

Dariusz Wieczorek biegał na Wyspach

19 Mar 2019Skomentuj

17 marca w Reading (Wielka Brytania) w półmaratonie wystartował znany legionowski trener i biegacz, Dariusz Wieczorek. Z czasem 1:21:37 zajął 4. miejsce w swojej kategorii

Biegi w Wiązownie. Wygrał Emil Dobrowolski z Chotomowa. Posypały się życiówki

25 Lut 2019Skomentuj

W niedzielę, 24 lutego, odbył się 39. Półmaraton Wiązowski i towarzysząca mu Wiązowska 5-tka. Półmaraton drugi raz z rzędu wygrał mieszkaniec Chotomowa Emil Dobrowolski,

Z parkrunowych tras. Cz. 57. Darek Wieczorek szósty w Reading (galeria)

30 Lip 2017Skomentuj

Dariusz Wieczorek, znakomity biegacz z Legionowa, przebywając w Wielkiej Brytanii, zdecydował się pobiec w parkrun Reading. Wśród 434 startujących zajął 6 miejsce!

„Widok biegającej osoby wzbudzał zdziwienie” – wywiad z biegaczem Dariuszem Wieczorkiem

19 Sty 20172 komentarzy

Dariusz Wieczorek urodził się 48 lat temu, a bieganie trenuje od 1982 roku. To już 35 lat! Mieszkaniec Legionowa stwierdza: To chyba dość dużo? Przeszedł

V Bieg Noworoczny. Dariusz Wieczorek na pudle”

09 Sty 2017Skomentuj

W Warszawie w Parku Skaryszewskim odbył się V Bieg Noworoczny organizowany przez Active Sports oraz Urząd Dzielnicy Praga Południe. Mimo mrozu i fatalnego powietrza nad