Michał Perl

Zimowe pływanie: Masuria Winter Swimming CUP – udany sprawdzian przed mistrzostwami świata

28 Lut 2024Skomentuj

24 lutego zakończyła się kolejna edycja Masuria Winter Swimming CUP która to, dla części naszego teamu, była ostatnim sprawdzianem przed nadchodzącymi Mistrzostwami Świata w Zimowym

Michał Perl Mistrzem Europy w Zimowym Pływaniu na dystansie 50 metrów stylem dowolnym

06 Lut 2024Skomentuj

Na początku lutego br. w Rumunii odbyły się pierwsze w historii Mistrzostwa Europy w Zimowym Pływaniu. W zawodach świetnie zaprezentowali się polscy zawodnicy z Michałem

Legionowo. Rewelacyjna forma Michała Perla na Mistrzostwach Świata w lodowym pływaniu. Zawodnik z Legionowa przywiózł worek medali i nowy rekord Guinnessa

19 Sty 2023Skomentuj

Od 12 do 15 stycznia odbyły się 5 Mistrzostwa Świata w lodowym pływaniu federacji IISA (International Ice Swimming Association) we Francji w miejscowości Samoens. W imprezie

Legionowo. Michał Perl wywalczył srebrny medal w pływaniu na Mistrzostwach Europy Masters w Rzymie

08 Wrz 2022Skomentuj

W dniach 24 sierpnia – 4 września rozegrane zostały Mistrzostwa Europy Masters w pływaniu w Rzymie. W zawodach rywalizowało ponad 3 tysiące zawodników z 38

Zawodnicy UKS “Delfin” Legionowo zdobyli sześć medali na Letnich Mistrzostwach Polski Masters w pływaniu

21 Cze 2022Skomentuj

W dniach 10-12 czerwca na 50m pływalni w Olsztynie odbyły się Letnie Mistrzostwa Polski Masters w pływaniu. Na tej bardzo ważnej imprezie pływackiej powiat legionowski

Pływanie lodowe. 6 medali i rekord świata Michała Perla

08 Lut 2022Skomentuj

Od 3 do 6 lutego w Głogowie odbyła się największa na świecie impreza lodowego pływania. Były to czwarte Mistrzostwa Świata w lodowym pływaniu federacji IISA

Zimowe pływanie -Arua Cup. Rekordy świata Michała Perla!

02 Mar 2021Skomentuj

26-27 lutego odbyły się ostatnie 2 etapy I Pucharu Arua Cup w Solinie. Zawody z cyklu zimowego pływania kończące sezon startowy 2020/2021 naszych zawodników z

Pływanie. Michał Perl z workiem złotych medali i pucharem najlepszego zawodnika GWSC 2021

23 Lut 2021Skomentuj

Od 19 do 21 lutego odbyły się prawdopodobnie najlepsze zawody zimowego pływania w Polsce, a mianowicie GWSC (Gdynia Winter Swimming Cup) organizowane przez ikonę zimowego pływania

Jaki syn taki ojciec. Perlowie rozpoczęli sezon zimowy i z Podlasia wrócili ze złotem

16 Lis 2020Skomentuj

15 listopada odbył się drugi etap Pucharu Arua Cup, czyli zawody zimowego pływania w Międzyrzecu Podlaskim. Temperatura wody wynosiła 8 stopni Celsjusza. Dla naszych legionowskich

Pływanie: Tata podąża śladami syna. Perlowie wracają z workiem medali z GWSC

04 Mar 2020Skomentuj

Od 29.02 do 01.03 odbyła się pierwsza edycja zawodów zimowego pływania w Gdyni. GWSC czyli Gdynia Winter Swimming Cup zorganizowana została przez Piotra Biankowskiego, pod

Pływanie: Wywalczył worek medali. Kapitalne starty Michała Perla w Chinach

15 Sty 2020Skomentuj

Michał Perl, zawodnik z Legionowa, jako jeden z czwórki reprezentantów Polski został zaproszony przez federację IWSA ( International Winter Swimming Association ) na zawody z

Pływanie. „Delfinek” w Zatoce Gdańskiej z 3. miejscem w Polsce

25 Cze 2019Skomentuj

23 czerwca odbyła się pierwsza edycja Sailfish Open Water Gdańsk. Jak sama nazwa mówi, były to zawody pływackie na akwenie otwartym. Zawody zostały zorganizowane w

XII Grand Prix w Pływaniu o Puchar Burmistrza Dzielnicy Bemowo

12 Cze 2019Skomentuj

9 czerwca odbyły się XII Grand Prix w Pływaniu o Puchar Burmistrza Dzielnicy Bemowo. Były to zawody organizowane przez klub UKS „Pingwiny”. W imprezie wzięło

Pływanie. Michał Perl 5-krotnym złotym medalistą mistrzostw świata wpływaniu zimowym

20 Mar 20191 komentarz

Od 15 do 17 marca w Murmańsku w Rosji odbyły się Mistrzostwa Świata w pływaniu zimowym.

Pływanie. Michał Perl mistrzem polski w zimowym pływaniu

15 Sty 2019Skomentuj

Zawodnik legionowskiego klubu UKS „Delfin”, Michał Perl został w Katowicach mistrzem Polski w zimowym pływaniu na dystansie 100 metrów. Zawodnik już szykuje się do Mistrzostw