motorowodniactwo

Jabłonna. Siedemnastoletni Jakub Rochnowski z Chotomowa obronił tytuł Międzynarodowego Motorowodnego Mistrza Polski w klasie GT30

03 Paź 2022Skomentuj

Czwarta eliminacja, która ostatecznie wyłoniła medalistów Mistrzostw Polski, miała miejsce w miniony weekend w Rogoźnie. Jakub ściga się od ukończenia 10 roku życia. W

Jabłonna. Jakub Rochnowski Mistrzem Polski w klasie GT 30

27 Cze 2022Skomentuj

Jakub Rochnowski – siedemnastoletni motorowodniak z Chotomowa potwierdził swoją sportową klasę podczas Motorowodnych Mistrzostw Polski w klasie GT 30, które odbyły się w miniony weekend

Jakub Rochnowski motorowodnym Mistrzem Polski 2021

27 Wrz 2021Skomentuj

W miniony weekend, mieszkaniec Chotomowa 16-letni Jakub Rochnowski zwyciężył, w odbywających się na jeziorze rogozińskim, III eliminacjach Międzynarodowych Motorowodnych Mistrzostw Polski i zdobył tytuł Mistrza

Rochnowski znowu najlepszy. Sukces motorowodniaka z Gminy Jabłonna

28 Cze 2021Skomentuj

Szesnastoletni mieszkaniec Gminy Jabłonna Jakub Rochnowski zwyciężył w I eliminacjach Międzynarodowych Mistrzostw Polski w klasie GT30.

15-letni Jakub Rochnowski z Chotomowa Mistrzem Polski w motorowodnej kat. GT30.

28 Wrz 2020Skomentuj

26 września 2020 r. Jakub Rochnowski zwyciężył w II eliminacjach Mistrzostw Polski tym samym uzyskując tytuł Mistrza Polski w motorowodnej kat. GT30.

Jakub Rochnowski z Chotomowa zwyciężył w I eliminacji Motorowodnych Mistrzostw Polski w Trzciance

14 Wrz 2020Skomentuj

W sobotę, 12 września 2020 roku, piętnastoletni Jakub Rochnowski z Chotomowa, zawodnik „WKS Zegrze” i „Team 87″ zwyciężył w I eliminacji Motorowodnych Mistrzostw Polski w

Motorowodniactwo: Będzie szybciej. Jakub Rochnowski z nowymi wyzwaniami w nowej klasie sportowej

12 Lut 2020Skomentuj

Woda, duże prędkości i adrenalina – w tych trzech słowach opisana jest pasja młodego mieszkańca powiatu legionowskiego 15-letniego Jakuba Rochnowskiego, od 2015 roku Mistrza Polski

Powiat. Platforma odholowana i zabezpieczona. Czeka na właściciela w bezpiecznym miejscu! (zdjęcia i film)

21 Sty 2019Skomentuj

Ratownicy z Legionowskiego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego (LWOPR) odholowali dryfującą po Jeziorze Zegrzyńskim platformę z przyczepą kempingową na pokładzie i przycumowali ją w okolicach portu

Żnin szczęśliwy dla Jakuba Rochnowskiego (galeria)

04 Lip 2018Skomentuj

Jakub Rochnowski z Chotomowa Motorowodnym Mistrzem Polski w klasie GT-15 To już czwarty z kolei tytuł Mistrza Polski tego młodego trzynastoletniego zawodnika. Kuba swoją przygodę

Jakub Rochnowski. Chotomowiak Mistrzem Polski wyścigów motorowodnych (galeria)

13 Sie 2017Skomentuj

Jakub Rochnowski, mieszkaniec Chotomowa, nie zawiódł. Znów znalazł się na czele Motorowodnych Mistrzostw Polski w kategorii GT 15. To już jego trzeci triumf w karierze.

Motorowodniak z Chotomowa znowu na podium (galeria)

15 Cze 2017Skomentuj

Zawodami na akwenie w Chodzieży, rozpoczął się kolejny sezon Motorowodnych Mistrzostw Polski. Pierwsze eliminacje bezkonkurencyjnie wygrał mieszkaniec Chotomowa, ubiegłoroczny mistrz Polski, reprezentant klubu sportowego WKS

Rochnowski znów mistrzem!

17 Sie 2016Skomentuj

Jakub Rochnowski – jedenastoletni Mistrz Polski z 2015 roku, motorowodniak z Chotomowa z sukcesem zakończył kolejny motorowodny rok 2016. I znów okazał się najlepszy!

Kolejny sukces motorowodniaka

22 Cze 2016Skomentuj

Szykujący się do Mistrzostw Świata Jakub Rochnowski potwierdził mistrzowską formę. W kolejnych zawodach rozegranych na wodnych akwenach w Chodzieży 11-latek z Chotomowa pozostawił daleko w

Motorowodniak z Chotomowa triumfuje!

02 Cze 2016Skomentuj

W mieście Mikołaja Kopernika, Toruniu, odbyła się I Eliminacja Międzynarodowych Motorowodnych Mistrzostw Polski w kategorii GT15. Nie mogło zabraknąć tam chotomowianina Jakuba Rochnowskiego, który spisał

Sukces 10-letniego motorowodniaka z Chotomowa

25 Sie 2015Skomentuj

W Chotomowie mamy kolejny talent sportowy. Tym razem 10-letni Kuba Rochnowski, uczeń Szkoły Podstawowej w Chotomowie odniósł zwycięstwo w motorowodnych Mistrzostwach Polski w klasie GT-15.