ultramaraton

„Władczyni 7 Wież”, czyli kolejny sukces ultramaratonistki, Patrycji Bereznowskiej

10 Sie 2022Skomentuj

W dniach 5-7 sierpnia 2022r. odbył się „Bieg 7 Wież” na dystansie 100 mil. Jedną z uczestniczek wydarzenia była mieszkanka Wieliszewa, Patrycja Bereznowska, która wygrała

Wieliszew. W niedzielę ósmy Ultramaraton Powstańca. Ponad 600 zawodników z całej Polski przebiegnie 63 kilometry dla uczczenia Powstania Warszawskiego

29 Lip 2022Skomentuj

W niedzielę (31 lipca) już po raz ósmy biegacze staną na starcie Ultramaratonu Powstańca 1944. Trasę biegu będzie można pokonać solo lub w sztafetach. Na wymagającej

Patrycja Bereznowska (fot. UG Wieliszew)

Patrycja Bereznowska kolejny raz udowodniła, że nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Mieszkanka Wieliszewa pobiła rekord świata w biegu 48-godzinnym!

20 maja 2022Skomentuj

W dniach 13-15 maja w Pabianicach miał miejsce UltraPark Weekend w ultramaratonie. W czasie imprezy przeprowadzona została rywalizacja na czterech dystansach. W jednym z nich –

Patrycja Bereznowska wygrała ultramaraton w Portugali. Była szybsza od wielokrotnego zwycięzcy biegu (wideo)

29 Lip 2020Skomentuj

Mieszkanka Wieliszewa, Patrycja Berenznowska, odniosła kolejny duży sukces. Zawodniczka specjalizująca się w ultramaratonach wygrała Portugal 281 ultramaraton wśród kobiet, w kategorii open wyprzedziło ją tylko

Zbiórka dla mistrzyni z Wieliszewa na udział w najcięższym biegu świata Badwater

28 Mar 2019Skomentuj

Patrycja Bereznowska, mistrzyni świata w biegach 48 i 24-godzinnych i mieszkanka Wieliszewa, zakwalifikowała się do Badwater 135, najcięższego biegu na świecie. Koszty logistyczne udziału w

Biegiem w Powiecie. Cz. 56. Prawdziwi herosi biegali w Lublińcu (galeria)

20 Mar 2017Skomentuj

I Setka Komandosa to nowa propozycja zmagań biegowych organizowana przez klub Meta z Lublińca. Formuła biegu to trzy rożne etapy: pierwszy to 10 kilometrów z