Zagłębie Lubin

KPR Legionowo S.A. Szczęście było blisko, przegrana po karnych

17 Sty 2018Skomentuj

Po bardzo długiej przerwie, spowodowanej meczami międzypaństwowymi i nieudanym turniejem preeliminacyjnym do Mistrzostw Świata, piłkarze ręczni powrócili na parkiety Superligi PGNiG. Na Dolny Śląsk do

KPR Legionowo S.A. Po burzliwym lecie, czas na zmagania na parkietach. Ruszyła Superliga! (galeria)

03 Wrz 2017Skomentuj

Po bardzo, ale to bardzo burzliwym lecie, KPR Legionowo S.A. przystąpił do rozgrywek Superligi PGNiG. To na pewno spora zasługa prezesa Grzegorza Choromańskiego. Dzięki jego

KPR RC Legionowo. Taki KPR chcemy oglądać! (galeria)

27 Kwi 2017Skomentuj

Niby mecz o pietruszkę, ale legionowscy szczypiorniści od poniedziałkowego spotkania z „Meblarzami” przeszli metamorfozę. Wtedy przez 60 minut zdołali rzucić zaledwie 16 bramek. Dziś do

KPR RC Legionowo. Walczyli do upadłego! Wygrali!!! (galeria)

11 Gru 2016Skomentuj

KPR RC Legionowo pokonał w Arenie Legionowo Zagłębie Lubin. To był heroiczny bój legionowskiego zespołu, który zostawił zdrowie i serce na parkiecie. Mecz trzymał w

KPR RC Legionowo. Baty na Dolnym Śląsku

14 Wrz 2016Skomentuj

Legionowscy szczypiorniści rozbudzili spore oczekiwania wśród swoich fanów. Po wspaniałym początku i pokonaniu Pogoni Szczecin wybrali się do dalekiego Lubina (woj. dolnośląskie), na drugie spotkanie

KPR RC Legionowo. Z Zagłębiem w rewanżu na remis (galeria)

23 Kwi 2016Skomentuj

Po pierwszym spotkaniu w Lubinie było wiadomo, że Zagłębiu będzie ciężko odrobić sześciobramkową stratę. Jednak rywale z Dolnego Śląska zamierzali do końca walczyć w rewanżu,

KPR RC Legionowo. Już pięć punktów przewagi nad Zagłębiem!

10 Gru 2015Skomentuj

To był udany rewanż KPR-u RC Legionowo za wrześniową porażkę w Arenie. Wtedy to legionowscy szczypiorniści na własnym parkiecie przegrali 22:24, po słabym spotkaniu. Podopieczni