Dzisiaj

13°C
ciśnienie 1014 hpa,

Jutro

11°C
min. 10°C, maks. 16°C
ciśnienie 1014 hpa,
Poziom zanieczyszczenia powietrza:Pył zawieszony PM 2.5: 4.8 µg/m3 (19% normy)Ozon gazowy (O3): 69.51 µg/m3 (58% normy)Dwutlenek siarki (SO2): 7.9 µg/m3 (2% normy)Dwutlenek azotu (NO2): 3.4 µg/m3 (2% normy)

(Do)wolność czytania i fotografowania w Poczytalni

fot. Z. Oczkowicz

 

9 maja tego roku byłam na wystawie pięknych fotografii autorstwa naszych redakcyjnych (Legionowski Informator Senioralny) kolegów – Zbyszka Oczkowicza i Czesława Karpińskiego, a także ich koleżanek i kolegów z grupy „Fotowypady” kierowanej przez Piotra Żyłę.

Wystawa połączona była z finałem konkursu zorganizowanego przez Poczytalnię i skierowanego do wszystkich czytelników. Czytelnicy mieli wskazać miejsca, gdzie się najlepiej czyta. Takie przykładowe miejsca zostały zaaranżowane na terenie Poczytalni. Imprezę rozpoczęła kąpiel dyrektora Tomasza Talarskiego w wannie, ustawionej wśród regałów z książkami, a następnie z wanny skorzystała laureatka konkursu preferująca to miejsce jako najdogodniejsze do czytania. Przy każdym z pięciu nagrodzonych stanowisk czytelniczych znalazły się piękne zdjęcia grupy „Fotowypady” dopełniające nastrój Tygodnia Bibliotek w Poczytalni. Było to bardzo sympatyczne, wesołe, książkowo – fotograficzne popołudnie.

Tamara Stasiak

Podziel się tą informacją ze znajomymi

Facebook
Google+

Dodaj komentarz