Dzisiaj

13°C
ciśnienie 1016 hpa,

Jutro

15°C
min. 12°C, maks. 15°C
ciśnienie 1015 hpa,
Poziom zanieczyszczenia powietrza:Pył zawieszony PM 2.5: 2 µg/m3 (8% normy)Ozon gazowy (O3): 64.32 µg/m3 (54% normy)Dwutlenek siarki (SO2): 8.3 µg/m3 (2% normy)Dwutlenek azotu (NO2): 9.4 µg/m3 (5% normy)

Jabłonna. Koncert Danuty Stankiewicz podczas Nocy Bibliotek

stankiewicz

Już w najbliższą sobotę 9 czerwca, w całej Polsce odbędzie się Noc Bibliotek. Bierze w niej udział również Biblioteka im. ks. Jana Twardowskiego w Jabłonnie, która zaprasza na spotkanie w GCKiS o 18:00.

Tradycją stało się, że w ramach Nocy Bibliotek, Biblioteka Gminna w Jabłonnie zaprasza swoich czytelników i sympatyków na Jabłonowskie Spotkania z Poezją. W tym roku będzie to jednocześnie akcja charytatywna. Podczas wieczoru autorskiego Jakuba Janika będzie można zdobyć tomiki poezji wraz z dedykacją od autora, które jednocześnie są cegiełką na rehabilitację i leczenie 7-letniej Klaudii. Z występami artystycznymi pojawią się też przedszkolaki z niepublicznej placówki w Chotomowie WS Wyspa Smyków.

 

Wieczór uświetni występ wybitnej wokalistki Danuty Stankiewicz, która w swoim repertuarze ma utwory muzyki disco i te bardziej poważne. Artystka wydała już 25 solowych płyt, a w najbliższym czasie ma ukazać się kolejna. W jej dorobku jest 300 piosenek i prawie 10 000 koncertów zagranych w 30 krajach. Uzupełnieniem atrakcji będzie możliwość zagrania w grę karcianą Flirt z niepodległością oraz zwiedzenie pokonkursowej wystawy prac plastycznych pod hasłem Polska, mój ukochany kraj. Dla przybyłych gości do GCKiS w Jabłonnie przy ul. Modlińskiej 102, zaplanowano też słodki poczęstunek przy kawie i herbacie.