Dzisiaj

13°C
ciśnienie 1014 hpa,

Jutro

11°C
min. 10°C, maks. 16°C
ciśnienie 1014 hpa,
Poziom zanieczyszczenia powietrza:Pył zawieszony PM 2.5: 4.8 µg/m3 (19% normy)Ozon gazowy (O3): 69.51 µg/m3 (58% normy)Dwutlenek siarki (SO2): 7.9 µg/m3 (2% normy)Dwutlenek azotu (NO2): 3.4 µg/m3 (2% normy)

Serock. Paweł Konjo Konnak o absurdach, disco polo i literaturze (wywiad wideo)

Konjo_Serock 50

W sobotę 12 maja w Serocku odbyło się spotkanie autorskie z Pawłem Konnakiem. Ci, którzy o nim słyszeli, wiedzą, że nie mogło ono przebiegać typowo. Paweł prezentował swoją najnowszą książkę Historia zlewu vol. 2 i opowiadał ciekawe historie z życia scen rockowych .

Popularny Konjo jest zazwyczaj kojarzony z prowadzeniem koncertów rockowych, programów telewizyjnych, czy występów pełnych absurdalnego humoru. Okazuje się jednak, że potrafi znacznie więcej. Ma odwagę prowadzić również koncerty gwiazd muzyki disco polo, co pozytywnie wpływa na jego wizerunek kulturalnego szaleńca i liberała. Tym razem pojawił się jako literat i świadek rozwoju subkultury pankowej w naszym kraju.

 

Jego książka Eksplozja zlewu vol. 2 to kolejna porcja tego co i jak działo się w rockowym świecie lat minionych nie tylko na deskach scen, ale bardziej za kulisami. W swoim dorobku ma też inne pozycje literackie w tym kilka tomów wierszy. Za jeden z nich, Król festynów, otrzymał w 2009 roku nominację do literackiej nagrody Nike. Nam opowiedział o tym, co jego zdaniem jest największym absurdem, dlaczego prowadzi koncerty disco polo i co takiego pasjonującego jest w tradycyjnej formie wydawania literatury.

Podziel się tą informacją ze znajomymi

Facebook
Google+

komentarze: 1

  1. Właśnie tak pana widzę, drogi kolego leśniku.

Dodaj komentarz