Dzisiaj

29°C
ciśnienie 1019 hpa,

Jutro

27°C
min. 16°C, maks. 29°C
ciśnienie 1013 hpa,
Poziom zanieczyszczenia powietrza:Pył zawieszony PM 2.5: 7 µg/m3 (28% normy)Ozon gazowy (O3): 88.89 µg/m3 (74% normy)Dwutlenek siarki (SO2): 4.7 µg/m3 (1% normy)Dwutlenek azotu (NO2): 4.7 µg/m3 (2% normy)

Laser-War w „Weekendzie za pół ceny”

Komentowanie wyłączone
laser-war-legionowo

Laser-War w Legionowie (fot. GP)

W najbliższy weekend (14-16 sierpnia) pierwszy raz w całym powiecie legionowskim zorganizowana zostanie akcja „Weekend za pół ceny”. Jednym z lokali biorących udział w akcji jest Laserowe Centrum Rozrywki LASER-WAR.

Centrum dedykowane jest wszystkim w wieku 8-99 lat, nie stroniącym od aktywnego ruchu, strategii i uśmiechu. Ma być przyjaźnie, aktywnie, wesoło, strategicznie i kosmicznie. W dniach 14, 15 i 16 sierpnia przygotowało specjalną ofertę.
Rabat 50% dotyczy gier laserowych tj.:
– Arena (laser tag / laserowy paintball) – 2 gry w cenie 1
– Laserowy Labirynt – 2 gry w cenie 1.

Proponujemy dwie główne zabawy:
1. ARENA – laserowe pole bitwy. Walka odbywa się w zadymionej ARENIE, oświetlonej światłem UV, wraz z pokazem laserów z dwóch urządzeń, przy muzyce i w labiryncie przeszkód tworzących ciekawe miejsca do ukrycia, tworzenia zasadzek. Zawodnicy walczą – uzbrojeni w świecące kamizelki i broń laserową, z której wystrzeliwane wiązki lasera są widoczne podczas gry. Zabawa jest w pełni bezpieczna.
2. LABIRYNT – labirynt utworzony jest z wiązek laserów, który trzeba przejść nie dotykając wiązek laserów – podobny widzieliśmy w filmie „Mission Impossible”. Do dyspozycji mamy trzy poziomy trudności. Osobę przechodzącą labirynt widzimy na żywo na ekranie. Na starcie mamy 800 pkt. z każdą sekunda tracimy 1 punkt, ale dotkniecie lasera zabiera 100 pkt. … kluczem jest … dokładność !
Zastosowaliśmy jedną z najnowocześniejszych technologii „Laser Tag” dostępnych na świecie „laserwizards”. Technologia ta jest w pełni bezpieczna, bazuje na rozbudowanych rozwiązaniach informatycznych i sprzętowych. Rozwijana jest od 20 lat, co gwarantuje doświadczenie, jak i innowacyjność – a dla nas dobrą zabawę.

Laserowe Centrum Rozrywki LASER-WAR zlokalizowane jest w piwnicach D.H. Maxim, przy ul. Siwińskiego 2 w Legionowie. Numer telefonu do lokalu to 22 732 13 83 lub przez adres e-mail biuro@laser-war.pl. Centrum otwarte jest w godzinach 12.00 – 20.00.

Etykiety

Podziel się tą informacją ze znajomymi

Facebook
Google+

Komentowanie zostało wyłączone.