Pizzeria Oregano w „Weekendzie za pół ceny”

Komentowanie wyłączone
pizzeria-oregano

Pizzeria Oregano (fot. Facebook Pizzeria Oregano)

W najbliższy weekend (14-16 sierpnia) pierwszy raz w całym powiecie legionowskim zorganizowana zostanie akcja „Weekend za pół ceny”. Jednym z lokali biorących udział w akcji jest Pizzeria Oregano.

Pizzeria Oregano to nowy punkt na mapie kulinarnej Legionowa. Właściciel swoją przygodę z pizzą rozpoczął 10 lat temu, swoje umiejętności zdobywał w wielu restauracjach, jednak jego marzeniem było otwarcie własnej pizzerii i tak właśnie powstała Pizzeria Oregano – z miłości do pizzy. Lokal zapewnia unikalną recepturę ciasta i sosów oraz gwarantuje zawsze świeże składniki. Oferuje 35 rodzajów pizzy w czterech wybranych rozmiarach od 26 cm do 60 cm. Proponują także pyszne i świeże sałatki, mega zapiekanki oraz zimne napoje i piwo. Wnętrze lokalu jest nowoczesne, a jednocześnie ciepłe i przytulne, zapewnia rodzinną i przyjazną atmosferę. Pizzeria znalazła już swoich zwolenników wśród mieszkańców Legionowa, również wśród maluchów, które chętnie pomagają w komponowaniu ulubionej pizzy.

Promocja w ramach „Weekendu za pół ceny” będzie obowiązywała na pizzę w każdym rozmiarze na miejscu lub z odbiorem osobistym (dotyczy 10 pierwszych pozycji w menu).

Pizzeria Oregano zlokalizowana jest przy ulicy Batorego 17 w Legionowie. Z lokalem można skontaktować się pod numerem telefonu 22 732 10 83. Pizzeria czynna jest od poniedziałku do czwartku w godzinach 11.00 – 22.00, w piątki i soboty w godzinach 11.00 – 23.00 oraz w niedzielę w godzinach 11.00 – 22.00.