Dzisiaj

20°C
ciśnienie 1016 hpa,

Jutro

26°C
min. 17°C, maks. 28°C
ciśnienie 1021 hpa,

Nietypowe inwestycje – Luksusowe mieszkania pod wynajem w Warszawie

Komentowanie wyłączone
silesian

Mieszkania pod wynajem są jedną z najczęściej wybieranych form inwestycji. Ogromną popularnością cieszą się niewielkie i niedrogie mieszkania, ze względu na szeroką grupę odbiorców.

Istnieje również inna kategoria nieruchomości posiadająca wysoki potencjał inwestycyjny. Mowa o ekskluzywnych apartamentach. Czym się charakteryzują wspomniane inwestycje? Gdzie powstają nowe apartamenty?

Ekskluzywne apartamenty przyprawiają o zawrót głowy nie tylko ze względu na swój wygląd czy dopracowanie każdego szczegółu. To głównie cena potrafi zaskoczyć i wprowadzić w stan osłupienia. Mimo tego, wspomniane mieszkania nie stoją puste. Cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem, stąd też są dobrą formą inwestycji. Większość z nich znajduje się w dużych miastach. Luksusowe apartamenty Warszawa powstają głównie w prestiżowych lokalizacjach. Ich wyróżnikiem jest jakość, wykończenie, wyposażenie budynku i niestandardowe usługi.

Warszawa przeżywa obecnie ciekawy okres. Powstaje wiele inwestycji, które tworzą nowe szanse i perspektywy. W samym centrum obecnie budowany jest biurowiec Varso Tower przy Chmielnej. Będzie nie tylko przewyższać Pałac Kultury i Nauki, ale także będzie najwyższym wieżowcem w Unii Europejskiej. Zakończenie budowy jest planowane na 2020 rok. Oprócz funkcji biurowca, wieżowiec będzie otwarty dla ludzi, gdzie będzie można skorzystać z restauracji oraz pospacerować po dachu. W okolicy biurowca przy Chmielnej powstaje cały kompleks budynków, który ma stworzyć nowe Śródmieście nawiązujące do przedwojennego układu ulic. Nic więc dziwnego, że w sąsiedztwie tak prestiżowej inwestycji powstają nowe apartamenty Warszawa.

Złota Chmielna to inwestycja, która pomimo lokalizacji w samym centrum aglomeracji, przynosi ukojenie i odpoczynek od zgiełku miasta. Osłonięta przez sąsiednie kamienice, daje poczucie kameralności, zapewniając przy tym bliskość głównych arterii miasta. Apartamentowiec posiada przestronne tarasy w szczytowych kondygnacjach, a okna panoramiczne dobrze doświetlają pomieszczenia. Surowość materiałów łączy się z subtelnymi przeszkleniami. To nowoczesny i modernistyczny budynek okraszony ekskluzywnością. To co dodatkowo wyróżnia inwestycję, to przede wszystkim kompleksowa obsługa wynajmu oferowana przez dewelopera. Oferta ma na celu minimalizację kosztów obsługi i zwiększenia czasu wynajmu, co jest niezwykle ważne przy takich prestiżowych inwestycjach.

Inwestowanie w wynajem luksusowych apartamentowców jest coraz bardziej popularne, a popyt na nie sukcesywnie rośnie. Warto więc wypatrywać ciekawych inwestycji w dobrych lokalizacjach. Duże miasta, takie jak Warszawa są idealnym rynkiem dla tego typu nieruchomości, czemu sprzyja dynamiczny rozwój aglomeracji.

Etykiety

Podziel się tą informacją ze znajomymi

Facebook
Google+

Komentowanie zostało wyłączone.