Dzisiaj

10°C
ciśnienie 1015 hpa,

Jutro

14°C
min. 10°C, maks. 14°C
ciśnienie 1015 hpa,
Poziom zanieczyszczenia powietrza:Pył zawieszony PM 2.5: 7.9 µg/m3 (32% normy)Ozon gazowy (O3): 50.85 µg/m3 (42% normy)Dwutlenek siarki (SO2): 6.4 µg/m3 (2% normy)Dwutlenek azotu (NO2): 7.3 µg/m3 (4% normy)

Polecane modele lodówek z trybem wakacyjnym

lodowka

Wielkimi krokami zbliżają się wakacje. Wkrótce opuścimy nasze mieszkania i wyjedziemy na zasłużony letni urlop. Co jednak z naszą lodówką oraz produktami, które się w niej znajdują? Czy musimy ją na siłę opróżniać i wyłączyć przed wyjazdem, czy może pozostawić pełną? Z pomocą każdej osobie spragnionej wypoczynku poza domem przychodzą lodówki wyposażone w tryb wakacyjny. Czym on jest i dlaczego warto wybrać lodówkę w niego wyposażoną?

Tryb wakacyjny w lodówce – korzyści dla domowego budżetu

Lodówka wyposażona w tryb wakacyjny to nowoczesne urządzenie, które pozwala nam na obniżenie zużycia prądu przez urządzenie, kiedy z niego nie korzystamy oraz pozostawienie we wnętrzu zamrażarki produktów żywnościowych.

Ma to szczególne znaczenie, jeśli na co dzień w zamrażarce przechowujemy duże ilości mięsa, mrożonek oraz innych produktów i nie możemy lub nie chcemy ich skonsumować bezpośrednio przed wyjazdem. Lodówka z trybem wakacyjnym pozwala nam oszczędzić prąd zużywany przez urządzenie podczas naszej nieobecności oraz zachować wszystkie produkty w świetnym stanie.

Włączając tryb wakacyjny lodówka pozostawia normalny poziom chłodzenia w zamrażarce oraz delikatnie podnosi temperaturę panującą w części chłodziarki. W efekcie, podczas wakacyjnego pobytu możemy zaoszczędzić na zużyciu prądu pobieranego przez lodówką do nawet 35%, co ma szczególne znaczenie zwłaszcza, jeśli panujemy dłuższy wyjazd.

Lodówka z trybem wakacyjnym – jakie urządzenie wybrać?

Kupując nową lodówkę warto więc zadbać o to, aby była ona wyposażona w praktyczny tryb wakacyjny. Jest on bowiem szczególnie przydatny w domach, w których przynajmniej raz w roku wyjeżdża się na dłuższy urlop. Włączając tryb wakacyjny nie musimy już wyłączać urządzenia w celu zaoszczędzenia prądu oraz ryzykować, że po powrocie lodówka przywita nas pleśnią oraz nieprzyjemnym zapachem. Lodówka z trybem wakacyjnym może bowiem pozostać normalnie włączona przez całe wakacje oraz pomoże nam zaoszczędzić na wydatkach za prąd.

W tryb wakacyjny wyposażone są m. in. lodówki Samsung. Należy do nich bezszronowa lodówka SAMSUNG RB29 FSRND SS o pojemności 290 l. Urządzenie to posiada klasę energetyczną A+, jej codzienne użytkowanie samo w sobie wiąże się więc z niewielkim poborem prądu. Tryb wakacyjny znajdziemy także w pojemniejszych lodówkach typu Side by Side, które idealnie sprawdzą się dla większych rodzin. Należy do nich lodówka SAMSUNG RS57K4000SA No Frost o pojemności 596 l oraz klasie energetycznej A+. Jeśli natomiast oszczędność energii elektrycznej ma dla nasz szczególne znaczenie na co dzień warto wybrać lodówkę bezszronową BOSCH KGE39AI41E (A+++) lub inny model No Frost Side by Side BOSCH KAN92LB35 (A++), które zapewnią nam jeszcze większe oszczędności.

Każda wymieniona powyżej lodówka w Neonet.pl jest dostępna w bardzo atrakcyjnych cenach. Na stronie możemy je porównać między sobą oraz zamówić model najlepiej dopasowany do naszych potrzeb z dostawą prosto do domu.

Etykiety
, ,

Podziel się tą informacją ze znajomymi

Facebook
Google+

Dodaj komentarz