Dzisiaj

16°C
ciśnienie 1015 hpa,

Jutro

11°C
min. 11°C, maks. 16°C
ciśnienie 1014 hpa,
Poziom zanieczyszczenia powietrza:Pył zawieszony PM 2.5: 5.8 µg/m3 (23% normy)Ozon gazowy (O3): 25.64 µg/m3 (21% normy)Dwutlenek siarki (SO2): 6.4 µg/m3 (2% normy)Dwutlenek azotu (NO2): 12.1 µg/m3 (6% normy)

Wyjeżdżasz? Zadbaj o swoje M.

warta-poniatow-www

Agencja ubezpieczeniowa w Skrzeszewie

Sezon zimowy w pełni. To świetna okazja aby wyjechać na kilka dni w zaśnieżone góry albo gdzieś dalej, w ciepłe rejony świata. Ale zbliżający się wyjazd często powoduje w nas narastający niepokój. Zastanawiamy się co będzie, jeśli pod naszą nieobecność pęknie rura albo ktoś włamie się do mieszkania. Co chwilę słyszymy też albo wręcz odczuwamy skutki szalejących wichur. Huragany Ksawery, Grzegorz czy Fryderyka wyrządziły sporo szkód w wielu rejonach. Aby zapewnić sobie spokój nie tylko podczas wyjazdu, ale przez cały rok wystarczy solidna polisa ubezpieczeniowa.

Jak dobrze ubezpieczyć dom lub mieszkanie radzi Aleksandra Trzaskoma z agencji oferującej ubezpieczenia Warty

Dom czy mieszkanie to najcenniejsze miejsce jakie mamy. Dlatego tak ważna jest odpowiednia ochrona. Nagła awaria w łazience, przeciekający dach, czy włamanie mogą zdezorganizować życie codziennie, popsuć zimowy wyjazd i narazić nas na  nieprzewidziane  koszty.

Polisa kosztuje mniej

Dzięki dobrej polisie mieszkaniowej można uniknąć wielu nieprzyjemności, a sam koszt ubezpieczenia jest nieporównywalnie mniejszy od wartości szkód, które mogą nas zaskoczyć w domu. Przykładowo, naprawa klepki podłogowej i usunięcie zacieków na ścianach po zalaniu to średni koszt ok. 3000 zł, natomiast ubezpieczenie tych elementów to wydatek na poziomie ok. 100 zł. Za naprawę telewizora po awarii w wyniku przepięcia zapłacimy ok. 1000 zł, nie wspominając o cenie zakupu nowego. Za ubezpieczenie elektroniki i innych rzeczy ruchomych w domu, które obejmuje m.in. tego typu zdarzenia zapłacimy ok. 100 zł.

Skorzystasz z praktycznej pomocy

Bywają sytuacje, zwłaszcza w sezonie zimowym, kiedy najcenniejsza jest po prostu natychmiastowa pomoc. Załóżmy, że wichura zerwała nam rynnę i wybiła szybę. Co wtedy? Standardem w ubezpieczeniach mieszkaniowych Warty jest szeroki pakiet usług assistance. Dzięki niemu klienci mogą liczyć na szybką pomoc w różnych sytuacjach awaryjnych. W przypadku zerwania rynny i wybicia szyby to Warta zorganizuje i opłaci pomoc dekarza, który zabezpieczy rynnę, oraz wezwie i opłaci pracę szklarza, który wstawi nową szybę. Jeśli zgubimy klucze lub gdy złodziej lub silny mróz uszkodzi zamek w drzwiach, Warta przyśle ślusarza. Co ważne, za takie usługi nie zapłacimy dodatkowo.

A to nie wszystko. Z pomocy assistance w ramach polisy mieszkaniowej możemy również skorzystać poza domem. Dla przykładu – gdy podczas wyjazdu rozchoruje nam się dziecko lub skręcimy sobie nogę, wtedy Warta zorganizuje i opłaci pomoc lekarza. Szczególnie podczas zimowych wyjazdów w kraju, podczas których o przeziębienie czy kontuzję narciarską nietrudno, taka opcja może być bardzo przydatna.

Teraz ubezpieczysz się taniej

Teraz każdy nowy klient, który zdecyduje się na ubezpieczenie mieszkania w Warcie może liczyć nawet na 50% zniżkę.

Podziel się tą informacją ze znajomymi

Facebook
Google+

Dodaj komentarz