Dzisiaj

16°C
ciśnienie 1014 hpa,

Jutro

11°C
min. 11°C, maks. 16°C
ciśnienie 1014 hpa,
Poziom zanieczyszczenia powietrza:Pył zawieszony PM 2.5: 4.4 µg/m3 (18% normy)Ozon gazowy (O3): 74.3 µg/m3 (62% normy)Dwutlenek siarki (SO2): 8.5 µg/m3 (2% normy)Dwutlenek azotu (NO2): 2.1 µg/m3 (1% normy)

Grzegorz Krychowiak – modowa inspiracja dla mężczyzn na całym świecie

Trench coat

Grzegorz Krychowiak to jeden z najlepiej ubranych polskich piłkarzy. Interesuje się modą i śledzi trendy, co widać w jego stylizacjach. Zawsze jest nienagannie ubrany, a jego modowe wybory dzięki mediom społecznościowym śledzi cały świat. Piłkarz może być wzorem dla innych mężczyzn, jak dbać o siebie i ubierać się stylowo i ze smakiem.

Grzegorz Krychowiak znany jest nie tylko ze świetnej postawy na boisku, ale także z zainteresowania modą. Każde pojawienie się piłkarza na salonach wzbudza ogromną sensację i ciekawość, jakim ubiorem tym razem zaskoczy. Sam piłkarz zresztą nie ukrywa, że na ubrania wydaje sporo pieniędzy.

Cechą charakterystyczną stylu Grzegorza Krychowiaka jest przede wszystkim ogromne zmiłowanie do płaszczy. To element garderoby piłkarza, który zawsze zwraca uwagę. Płaszcz musi być dobrze skrojony, mieć odpowiednią długość, świetną jakość i wykończenie, a także nietypowy, oryginalny kolor.  Do płaszcza obowiązkowo Krychowiak zakłada szalik w odróżniającym się od płaszcza kolorze, z wyrazistym wzorem lub lekkim połyskiem. Bardzo często Krychowiak do płaszcza zakłada również kapelusz, który dobierany jest w zależności od rodzaju płaszcza. Zestawienie to sprawia, że styl Krychowiaka często porównywany jest do stylu Chucka Norrisa. Płaszcz to absolutne must have w szafie Krychowiaka. Jeśli więc mężczyzna chce naśladować styl znanego polskiego piłkarza to koniecznie musi zaopatrzyć się w stylowe płaszcze, których nie powstydziłby się Grzegorz Krychowiak. Płaszcze to bez wątpienia ulubiony element garderoby zawodnika. Wszystkie, które na siebie założył stały się już niemal kultowe. Tak było choćby z płaszczem z futerkiem, w którym piłkarz pojawił się podczas pobytu w Rzymie. Zbigniew Boniek zapytał wtedy na Twitterze „Męskich nie było?” Podobne komentarze zdarzają się zresztą częściej, a wielu krytykuje Krychowiaka za to, że ich zdaniem ubiera się zbyt mało męsko. Piłkarz jednak niewiele robi sobie z takich uwag, bez skrępowania pokazuje swoją ogromną garderobę i chwali kolejnymi zakupami na Instagramie.

 

 

Moda czy ekstrawagancja?

Krychowiak w swoich stylizacjach stawia na klasykę połączoną z elegancją, w paryskim stylu. Jak sam mówi codziennie stara się szukać złotego środka między elegancją, a ekstrawagancją. Ubrania Krychowiaka muszą być dobrze dopasowane, zarówno jeśli chodzi o rozmiar, jak i o krój czy fason. Piłkarz nie boi się odważnych, wyrazistych kolorów, jak czerwień czy pomarańcz. Krychowiak w modzie nie znosi monotonii i tak np. jeansy łączy z eleganckimi marynarkami, a zamiast tradycyjnego czarnego garnituru zakłada np. taki w odcieniu zieleni. Piłkarz często stawia też na ubrania od lokalnych projektantów, podkreślając poprzez modę np. kulturę miejsca, w którym się akurat znajduje, przemyconą do ubioru np. w dodatkach. Krychowiak często podkreśla, że jest otwarty na różne modowe propozycje i nie ma rzeczy, której absolutnie nigdy by nie założył. Chociaż najczęściej widuje się Grzegorza Krychowiaka w eleganckich ubraniach, to często zakłada on też stroje bardziej sportowe, nawet wtedy jednak jego stylizacja jest dokładnie przemyślana.

Piłkarz przykłada też sporo uwagi do dodatków, wszystko musi do siebie pasować, a także tworzyć ciekawą, oryginalną całość. Nawet skarpetki czy parasolka są elementem stylizacji dokładnie przemyślanym, nic w stroju Krychowiaka nie jest przypadkowe. Dodatki powinny dodawać klasy, przyciągać wzrok oraz uzupełniać stylizację w ciekawy i oryginalny sposób. Według piłkarza to właśnie detale decydują, że ktoś wygląda niepospolicie i nieprzeciętnie. Tym co wyróżnia styl Grzegorza Krychowiaka jest też to, że zawsze ma on ze sobą torebkę. Przykładowo na jednym ze zgrupowań kadry pojawił się z wartą 40 tys. złotych torebką Hermes, obiektem pożądania fashionistów na całym świecie.

Moda to oprócz piłki nożnej największa pasja Grzegorza Krychowiaka, gdyż jak tłumaczył w jednym z wywiadów, to właśnie moda odzwierciedla to, kim jesteś.

Podziel się tą informacją ze znajomymi

Facebook
Google+

komentarze: 1

  1. „Zestawienie to sprawia, że styl Krychowiaka często porównywany jest do stylu Chucka Norrisa” – raczej Strażnika Texasu :-d

Dodaj komentarz