Dzisiaj

10°C
ciśnienie 1016 hpa,

Jutro

14°C
min. 10°C, maks. 14°C
ciśnienie 1015 hpa,
Poziom zanieczyszczenia powietrza:Pył zawieszony PM 2.5: 8.7 µg/m3 (35% normy)Ozon gazowy (O3): 46 µg/m3 (38% normy)Dwutlenek siarki (SO2): 5.9 µg/m3 (2% normy)Dwutlenek azotu (NO2): 7.9 µg/m3 (4% normy)

Koty do adopcji: Grubcia, Lulek, Wenecja

koty-29-05-2018

Grubcia to piękna, bardzo słodka i proludzka koteczka. Została uratowana z ulicy, gdzie otarła się o śmierć. Na szczęście kicia jest bardzo kochana i beztroska i już o tym nie pamięta. Wspaniale odnajduje się w domu. Uwielbia towarzystwo ludzi, słodko mruczy, prosi o głaskanie, wtula się w człowieka całą sobą. Bardzo lubi zabawy wędkami. Bezbłędnie korzysta z kuwety. Grubcia jest kotem idealnym, bezproblemowa, piękna i łagodna. Ma srebrzyste futerko z białymi dodatkami. Jest uroczą kształtną kulką. Grubcia została wysterylizowana, odrobaczona, po prostu ideał kota. Ma około 2-3 lata. Szukamy jej super domu.

 

Tel. 517 666 692


WYJĄTKOWO PILNE!!! Ten koci elegancik to Lulek, gdy jego pani poszła do szpitala, kotek trafił do nowego domu. Lulek nie miał nikogo poza nią. Nasze szczęście trwało 4 miesiące i osoba, która go przygarnęła, zadzwoniła, by Lulka zabrać, bo jej kotka go nie akceptuje. Kolejny raz ten uroczy, przytulaśny mruczek na już potrzebuje nowego domu. Bardzo prosimy, dajcie Lulkowi szansę. Nie może wrócić na ulicę, nie poradzi sobie. Lulek ma ok. 4 lat, jest wykastrowany, zdrowy. Nóżka po złamaniu nie zrosłą się dobrze, ale to nie przeszkadza Lulkowi w cieszeniu się życiem. Nie radzi sobie z tłokiem w kociarni, przez stres musi przebywać w klatce, co wpływa na niego fatalnie.

Prosimy, pomóżcie go uratować.
Tel. 510 251 714 lub 509 469 222


Wenecja (pyszczek przypomina wenecką maskę karnawałową) to niezwykłej urody koteczka, przepiękna i w dodatku niezwykle miła czeka na własny, równie niezwykły dom. Kicia ma około 2 latka. Miła, wesoła, bardzo towarzyska. Lubi zabawy z ludźmi i innymi kotami. Pięknie mruczy i przytula się do każdego, kto okaże jej trochę serca. Wenecja jest wysterylizowana i odrobaczona. Szuka bezpiecznego domu niewychodzącego.

Tel 517 666 692

Podziel się tą informacją ze znajomymi

Facebook
Google+

Dodaj komentarz