Dzisiaj

19°C
ciśnienie 1010 hpa,

Jutro

21°C
min. 16°C, maks. 24°C
ciśnienie 1008 hpa,
Poziom zanieczyszczenia powietrza:Pył zawieszony PM 2.5: 1.7 µg/m3 (7% normy)Ozon gazowy (O3): 32.37 µg/m3 (27% normy)Dwutlenek siarki (SO2): 8.7 µg/m3 (2% normy)Dwutlenek azotu (NO2): 16.9 µg/m3 (8% normy)

Szukamy domów dla psów

Komentowanie wyłączone
psy

Kabaczek i Buraczek ( ur. 10.09.2017) trafili do schroniska razem z szóstką rodzeństwa. Psiaki zostały odebrane interwencyjne z bardzo złych warunków, w jakich mieszkały. Kabaczek i Buraczek potrzebują chwili, żeby poznać otoczenie i nowego opiekuna. Potem są bardzo wesołe, chętny do psich zabaw i psot. Ciekawi je wszystko, wszędzie ich pełno. Z wielką radością nadstawiają się na głaski, tulą do człowieka i rozdają buziaki. Zapowiadają się na pieski średniej wielkości.. Szukamy dla nich kochających domów, które poświęcą malcom czas i pokażą świat.
Adopcja szczeniaka wiąże się z akceptacją jego szczenięcych wybryków, pieska trzeba nauczyć czystości, zostawania samemu w domu jak i chodzenia na smyczy. NIE KUPUJ – ADOPTUJ.

 

 

Tel. 795 845 242


Heniek (ur. 2006 r) to niezwykle kochany psiak- owczarek niemiecki. Jest spokojny i zrównoważony. Kocha wszystkich ludzi, dobrze czuje się w towarzystwie człowieka. Lubi spacery, pięknie chodzi na smyczy i jest bardzo posłuszny. Nie jest agresywny wobec innych psów, ale potrafi szczeknąć na nie swym pięknym głosem, gdy przebiegają obok jego boksu. Fakt, iż Henio broni swojej małej, lecz własnej „posesji” jest wielkim atutem. Będzie wspaniałym obrońcą swego domu. Wyglądem przypomina troszkę starszego psa, dlatego też warto poznać go osobiście, żeby zobaczyć, że kryje w sobie również szczenięcą duszę,  Henio to wyjątkowy psiak, niesamowicie mądry i oddany. Zasługuje na to, by mieć dom, w którym poczuje się wreszcie tak, jak nie czuł się nigdy – kochany, potrzebny i doceniany. Wystarczy mu tak niewiele, aby mógł cieszyć się życiem. Pomóż mu w tym, to takie proste. Przygarnij Henia i podaruj ciepły, własny dom.
NIE KUPUJ – ADOPTUJ.

Tel. 795 845 242


Roxi piękna sunia w typie psa gończego(ur. 2010) była na początku nieco wycofana miała bardzo smutny wyraz pyszczka. Szybko jednak przekonała się do ludzi i na nowo im zaufała. Roxi jest niezwykle delikatną i uroczą istotką. Lubi obcować z ludźmi, lubi  ich dotyk i głos. Chętnie się przytula, liże po rękach, patrząc przy tym głęboko w oczy. W stosunku do innych psów jest zupełnie uległa, bezkonfliktowa. Pięknie chodzi na smyczy, uwielbia spacerować i spędzać czas z człowiekiem. Grzecznie podróżuje w samochodzie. Roxi to sympatyczna i pocieszna sunia. Zasługuje na to, aby wreszcie ktoś ją szczerze pokochał i podarował dom, jakiego nigdy nie miała. Roxi świetnie odnajdzie się w nowym miejscu, będzie posłuszna, wierna i oddana swoim opiekunom. Wszystkim okaże mnóstwo ciepła i miłości.

Tel. 795 845 242

Etykiety

Podziel się tą informacją ze znajomymi

Facebook
Google+

Komentowanie zostało wyłączone.