Dzisiaj

11°C
ciśnienie 1016 hpa,

Jutro

16°C
min. 9°C, maks. 16°C
ciśnienie 1016 hpa,
Poziom zanieczyszczenia powietrza:Pył zawieszony PM 2.5: 8.1 µg/m3 (32% normy)Ozon gazowy (O3): 38.81 µg/m3 (32% normy)Dwutlenek siarki (SO2): 7 µg/m3 (2% normy)Dwutlenek azotu (NO2): 8.5 µg/m3 (4% normy)

Zwierzaki do adopcji

zwierzaki


Sześciotygodniowe maluszki pilnie potrzebują super domów na stałe. Są  samodzielne, korzystają pięknie z kuwetki. Zostały odrobaczone. Adopcja w dwupaku lub do domu, gdzie już jest kot. Zapewniamy bezpłatną sterylizację, gdy dorosną.

Tel. 510-251-714


 


Spajki to radosny, niewysoki, troszkę za gruby psiaczek. Jest pozytywnie nastawiony do ludzi. Z każdym chętnie się wita, grzecznie czeka na założenie obroży i chętnie wędruje na spacer. Spajki na początku jest aktywny, żywiołowy, wciąż szuka czegoś interesującego, obwąchuje każdy zakamarek i chciałby wszystko dokładnie obejrzeć. Widząc człowieka, staje na dwóch łapkach i merda radośnie ogonkiem. W towarzystwie ludzi  czuje się cudownie. Jest psem przyjaźnie nastawionym do otaczającego go świata. Spajki marzy o domu, w którym będzie mógł nie tylko dobrze spożytkować swą energię, ale także o takim, gdzie poczuje, czym jest prawdziwa miłość.

Spajki – pogodnego pieska do adopcji poleca Andrzej Krzywy.

Tel : 795 845 242

 


 


Samson(ur. 2013)  to pies w typie owczarka kaukaskiego znaleziony na terenie gminy Łomianki. Pies jest bardzo spokojny i posłuszny. Do ludzi przyjaźnie nastawiony, lubi towarzystwo człowieka. Samson to straszny łakomczuch, za smaczki zrobi wszystko. Smycz też nie jest mu obca, choć potrafi mocno pociągnąć. Samson został przyjęty do schroniska z licznymi wyłysieniami, leczenie przyniosło efekty i dziś już prawie nie ma śladu po kłopotach skórnych a sierść jest piękna, błyszcząca i gęsta. Szukamy dla Samsona domu, w którym będzie członkiem rodziny, zostanie otoczony miłością i nie będzie traktowany jako alarm podwórkowy.

Tel : 795 845 242

Podziel się tą informacją ze znajomymi

Facebook
Google+

Dodaj komentarz