Zwierzaki do adopcji

zwierzaki-22-11-2016

studentSTUDENT – to piękny roczny kotek do oddania tylko w dobre ręce. Błąkał się przy legionowskiej szkole, dokarmiany sporadycznie. Jest zdecydowanie domowy, korzysta z kuwetki, bawi się, mruczy. Jest mądry, bardzo grzeczny i kontaktowy. Łasi się, wchodzi na kolana, lubi zabawki. Kto ofiaruje dobry domek uroczemu rudzielcowi?

Tel. 602 364 185

 

sunia5-miesięczna przemiła sunia w typie owczarka niemieckiego znaleziona na przejeździe kolejowym w Legionowie czeka na swego właściciela lub kogoś kto ofiaruje tej pięknotce nowy, odpowiedzialny dom. Nie ma chipa, jest śliczna, bardzo kontaktowa, przyjazna.

 

Tel. 509 469 222
lolekLOLEK – 3-miesięczny bardzo ładny kotek pilnie szukający domu. To wyjątkowo przyjazny kociak, kocha ludzi zabawę z nimi.  Jest wesoły, zdrowy i pełen chęci do życia w miłej ludzkiej rodzinie.  Zapewniamy bezpłatną kastrację, gdy dorośnie.

 

Tel. 510 251 714

 

pepsi

 

PEPSI  jest śliczną szylkretką, to rzadko spotykane umaszczenie, o dłuższym włosie. Jest milutka, okrąglutka i w 100% trafia do kuwety. Pepsi ma zaledwie 6 miesięcy i  bardzo potrzebuje super domu na stałe. Zapewniamy bezpłatną kastrację, gdy dorośnie.

 

Tel. 510 251 714 
fifi

WIKI – to niezwykłej urody roczna kicia, kocia arystokratka. Ma piękne brązowo-kremowe pręgowane futerko. Jest
domową, przemiłą pieszczochą. Zapewniamy bezpłatną sterylizację. Wiki czeka na kochający, odpowiedzialny dom.

 Tel. 510 251 714

Etykiety

Podziel się tą informacją ze znajomymi

Facebook
Google+

Dodaj komentarz