Zwierzaki do adopcji

zwierzaki-20-12-2016

milka

 

MILKA  – nadal czeka na dom. Ta śliczna, delikatna kremowo-ruda kicia ma 14 tygodni i jest bardzo grzeczną i milutką koteczką  Chętnie się bawi z innymi kotkami. Jest zdrowa, odrobaczona, zaszczepiona, zapewniamy bezpłatną kastrację, gdy dorośnie. Kto pokocha tę pięknotę?

Tel. 510 251 714

 

kotusKOTUŚ –jest wyjątkowo przyjaznym 4- miesięcznym kociakiem. Ma futerko szaro – białe pręgowane futerko i mądre oczka. Jest wesoły, zdrowy, lubi się bawić. Ten słodki pieszczoch szuka dobrego domu na stałe  Zapewniamy bezpłatną kastrację, gdy dorośnie. Tęskni za własnym domkiem.

Tel. 510 251 714

 

 

misiaMISIA to  ok. 5-letnia koteczka szaro-biała pręgowana. Jest drobna, łagodna, spokojna, bardzo przyjaźnie nastawiona do ludzi.  Doskonale korzysta z kuwety.

Misia jest zdrowa, wysterylizowana. Szuka dobrego domu na jeszcze wiele lat swego kociego życia. Zasługuje na super domek, bo wiele wycierpiała, błąkała się, kryła na opuszczonych działkach przed ludźmi, którzy przepędzali ją, otruli jej kocięta. Przetrwała, mimo że ze strony ludzi doznała wiele krzywd, znów zaufała człowiekowi w domu tymczasowym, jest wdzięczna za pomoc. Kto ofiaruje bezpieczny dom na stałe tej miłej koteczce?

Tel. 784 569 345
vistaVISTA ma ok. 3 lat i jest średniej wielkości sunią. Została przywieziona do schroniska razem z drugą suczką, prawdopodobnie swoją córką. Jest bardzo przyjazna dla ludzi, chętnie nawiązuje kontakt, nadstawia łepek do głaskania. Jest wrażliwym i miłym psiakiem. Sunia umie chodzić na smyczy. Pies do adopcji będzie odrobaczony, zaszczepiony, zaczipowany, wykastrowany.

Tel. 795 845 242 lub 503 14 33 55

Schronisko w Nowym Dworze Mazowieckim, Fundacja Przyjaciele Braci Mniejszych
www.fundacjapsom.pl

kanaKANA – piękny  owczarek anatolijski została odebrana interwencyjnie. Ta duża przyjacielska suczka ma ok. 6  lat. Jest psem bardzo wesołym i kontaktowym, otwartym na człowieka. Umie chodzić na smyczy, ale jest psem dość energicznym i silnym. Suka nie przepada za innymi psami. Polecana do domu dla ludzi znających tę rasę. Do adopcji będzie odrobaczona, zaszczepiona, zaczipowana, wykastrowana. Kana czeka na własny, odpowiedzialny dom.

Tel. 795 845 242 lub 503 14 33 55

Podziel się tą informacją ze znajomymi

Facebook
Google+

Dodaj komentarz