Dzisiaj

23°C
ciśnienie 1019 hpa,

Jutro

25°C
min. 19°C, maks. 28°C
ciśnienie 1024 hpa,
Poziom zanieczyszczenia powietrza:Pył zawieszony PM 2.5: 12.6 µg/m3 (50% normy)Ozon gazowy (O3): 26.89 µg/m3 (22% normy)Dwutlenek siarki (SO2): 7.1 µg/m3 (2% normy)Dwutlenek azotu (NO2): 17.8 µg/m3 (9% normy)

Zwierzaki do adopcji: Florek, Angela, Bilbo, Iwa

zwierzaki-14-05-2018

FLOREK

Czarny podpalany. Uszy klapnięte. Średniej wielkości. Taki sobie niepozorny nierasowy FLOREK. Do odważnych nie należy. Nie upomina się natarczywie o uwagę, ale czasami potrafi sam się dopominać o pieszczoty nieśmiało ”pacając” łapką. Od jakiegoś czasu zaczął bardziej regularnie odwiedzać pobliski las. I Florek potrafi już się cieszyć ze spacerów. Węszy, rozgląda się, spaceruje swobodnie. Widać że sprawia mu to radość, jakby odkrywał nowe życie:) Florek unika konfliktów z innymi psami. Jest łagodny, delikatny, nieśmiały. Szuka spokojnego domu i cierpliwych ludzi.

Kontakt w sprawie adopcji: Agnieszka 504 720 956


ANGELA

Wygląda jak krucha subtelna psina, ale, gdy trzeba, potrafi zawalczyć o swoje. Nie musi robić wiele. samym tylko spojrzeniem sprawia, że dostaje to, co chce. Typowa silna kobietka 😉 Ale kobietka z lękami, które pokonuje coraz bardziej. Wciąż powoli się otwiera, pozwala na dotyk już nie tylko przekupiony smakołykami, cieszy się coraz bardziej z odwiedzin, nawołuje piskiem przez kraty z oddali. Angela w lesie na spacerach odżywa, delektuje się zapachami, podjada trawę, węszy. Chodzenie na smyczy nie sprawia jej większego problemu.

kontakt w sprawie adopcji: Ania clio255@wp.pl/ 698 307 526


BILBO

Spaceruje dziarsko, wzrok ma bardzo dobry a smakołyki łapie w locie, słuch też nie najgorszy, może i trochę ma na liczniku ale wciąż jest stosunkowo młody  😉 To typ amanta który pięknieje z wiekiem. Taki psi Sean Connery  🙂
Lubi drapanie za uchem, spacery, jedzenie i jeszcze raz jedzenie. Wspaniały unikatowy przyjaciel. BILBO. Znalazł się w schronisku po śmierci swojego pana. I wcale nie chce tu być.

Bardzo prosimy o dom.

kontakt: Ania 698 307 526


IWA

Trafiła tu mając parę miesięcy jako niezwykle wycofany psiak. Ludzi bała się tak bardzo, że skłonna była bronić się przed ludzkim dotykiem za wszelką cenę. Przez długi czas mieszkała z rówieśnikami – wychowankami schroniska. Wszystkie wycofane i bardzo ostrożne w kontaktach z człowiekiem. Z czasem Iwa stała się bardzo ciekawska. Zaczęła przychodzić po smakołyki i czasami pozwalała na delikatne muśnięcia palcami po pyszczku 🙂 Dla Iwy życie w boksie to niezmiennie codzienny niepokój i brak poczucia bezpieczeństwa. Nauczyła się już chodzić w szelkach, osobom, które zna pozwala na głaskanie. Nigdy jeszcze nie była na spacerze.

Dla tej pięknej, delikatnej suczki szukamy domu z ogródkiem, gdyż nie umie jeszcze chodzić na smyczy.

Kontakt: Agnieszka 504 720 956,

Etykiety

Podziel się tą informacją ze znajomymi

Facebook
Google+

Dodaj komentarz