Zwierzaki szukają domów

zwierzaki

kokoKoko to tricolorowa 3–letnia, spokojna, miła koteczka. Koko toleruje inne koty. Uwielbia przytulanie, głośno mruczy, gdy się ją głaszcze. Korzysta tylko i wyłącznie z kuwety, nie drapie mebli, tylko drapaczek. Biega za wędkami, myszkami – większość dnia przesypia jak na kota przystało. Jest wysterylizowana, zaszczepiona, odrobaczona. Została znaleziona w Legionowie – obecnie w domu tymczasowym czeka na ten jedyny dom, który jej nie porzuci i będzie kochał do końca jej dni.

Tel. 690 515 688 lub 792 330 240


zwirek-i-muchomorekŻwirek i Muchomorek  to 4- miesięczne kociaki – słodziaki, które pilnie potrzebują dobrych domków na całe kocie życie. Kotki są zdrowe, odrobaczone, zapewniamy bezpłatną kastrację, gdy dorosną. Te piękne, pręgowane maluchy kochają ludzi, akceptują inne koty, są miłe, rozmruczane. Komu, komu takie cudeńka?

Tel. 517 666 692


konwaliaKonwalia jest śliczną, delikatną tricolorową (z przewagą biało-kremowego) koteczką. Ma 4 miesiące, jest przyjacielska, przytulaśna i lubi inne koty. Szuka dobrego , odpowiedzialnego domu. Jest zdrowa. odrobaczona, w 100% trafia do kuwetki. Zapewniamy bezpłatną sterylizację, gdy dorośnie. Pomóżcie uratować tę przemiłą kocią pannę przed powrotem na ulicę, gdzie nie ma szans na przetrwanie.

Tel. 517 666 692


kulkaKulka  to uroczy szczeniaczek. Jest bardzo grzeczna w domu, wesoła, ufna, lgnie do ludzi, kocha pieszczoty. Ta mała,  zabawna, słodka i po prostu śliczna psia dziewczynka bardzo   potrzebuje dobrego domu.

Tel.   691 178 359

Podziel się tą informacją ze znajomymi

Facebook
Google+

Dodaj komentarz