Zwierzaki szukają domów

zwierzaki-13-12-16

marlena

 

MARLENKA –  piękna, bardzo oryginalna koteczka pilnie poszukuje dobrego domu, który rozumie kocie potrzeby. Marlenka nie jest typem nakolankowego kotka, Swoje przywiązanie okazuje ocieraniem się o nogi, mruczeniem. W nowym miejscu potrzebuje czasu, by zaufać i otworzyć się na człowieka. Jest wysterylizowana i zaszczepiona. Kto da szansę Marlence?

Tel. 517 666 692

 

fifiFIFI – 8-miesięczny cudny kotek, zdrowy, wykastrowany, zaszczepiony czeka na własny dom. Fifi kocha się bawić, ma sporo energii, bardzo lubi inne koty. W stosunku do ludzi jest trochę nieśmiały, dlatego najlepszy dla niego byłby  dom , w którym już jest kotek.

 

Tel. 517 666 692

 


manius

 

MANIUŚ – po prostu sam wdzięk i urok osobisty. Ten 14-tygodniowy  rudo – biały chłopaczek lubi ludzi, przytulanie. Chętnie się bawi z innymi kotkami. Jest zdrowy, odrobaczony, zaszczepiony, zapewniamy bezpłatną kastrację, gdy dorośnie. Adoptujcie go, wniesie do nowej ludzkiej rodziny wiele radości.

 Tel. 510 251 714

 


milkaMILKA  – śliczna, delikatna kremowo-ruda kicia ma 14 tygodni i pilnie potrzebuje dobrego, odpowiedzialnego domu.  Jest milutka, kuwetkowa. Chętnie się bawi z innymi kotkami. Jest zdrowa, odrobaczona, zaszczepiona, zapewniamy bezpłatną kastrację, gdy dorośnie. Kto pokocha tę pięknotę?

 

Tel. 510 251 714

 


inkafiolkaInka i Fiolka to przeurocze 6-tygodniowe  malutkie  sunie, które zostały znalezione wraz z rodzeństwem na działkach letniskowych. Matka jest średniej wielkości, więc szczeniaki  też będą niewielkie. Sunieczki  są kochane i pocieszne . Są jak to dzieci bardzo wesołe, wszędzie jest ich pełno. Szukamy dla nich kochającego domu, który poświęci maluchom czas i pokaże świat.

 

Tel. 795 845 242 lub 503 14 33 55

 

Podziel się tą informacją ze znajomymi

Facebook
Google+

Dodaj komentarz