Dzisiaj

19°C
ciśnienie 1010 hpa,

Jutro

21°C
min. 16°C, maks. 24°C
ciśnienie 1008 hpa,
Poziom zanieczyszczenia powietrza:Pył zawieszony PM 2.5: 1.7 µg/m3 (7% normy)Ozon gazowy (O3): 32.37 µg/m3 (27% normy)Dwutlenek siarki (SO2): 8.7 µg/m3 (2% normy)Dwutlenek azotu (NO2): 16.9 µg/m3 (8% normy)

Zwierzaki szukają domów

Komentowanie wyłączone
6-11-2017-zwierzaki

PILNE!!! POMÓŻCIE PIĘKNEJ SZYLKRETOWEJ CZIKICIE WRÓCIĆ DO DOMU. Piękna historia…

Jakiś czas temu ta piękna kocia panienka przyniosła nam na działkę swoje dzieciaczki. Szczęśliwym trafem z pomocą osób z Fundacji wszystkie znalazły domy. Niestety kociczka nie odnalazła się wśród domowników w zamkniętym mieszkaniu w bloku. Natura zrobiła swoje…
Została wypuszczona w okolice naszej działki i tak szczęśliwie trafiła do nas. Miała wszystko… Ciepłe jedzonko,kocie przysmaki,zabawki i serce rodziców. Niestety jakieś 2,5 tygodnia temu po nocy po prostu jej nie było…Miała i ma piękny domek, który na nią wciąż czeka. Czikita jest kotkiem po sterylizacji. Znak charakterystyczny to ścięte lewe uszko.
To nadal wciąż dzikusek,lecz już nie taki jak na samym początku…Pomóżcie proszę, bo Mamie pęka serce i codziennie na nią czeka, chodząc i nawołując po działce…
Kasia –  694-09-77-81


 

 

4 – miesięczny Wojtuś szuka własnej kochającej rodzinki. Kociak ma bardzo charakterystyczny nosek, nie da się go pomylić z innymi kotkami. Kocha zabawy z człowiekiem i z innymi kotami. Pięknie mruczy, chętnie się przytula. Jest odrobaczony, zaszczepiony, gdy dorośnie zapewniamy bezpłatną kastrację. Wojtuś szuka domu najlepiej z innym kotem lub może iść do adopcji z którymś  z kolegów z domu tymczasowego. Wojtuś szuka domu niewychodzącego, Chcemy mieć pewność, że będzie bezpieczny.

Tel. 510 251 714

 

 


 

 

Malutka Kalinka uratowana spod maski samochodu szuka dobrego domu. Jest przeurocza, ma krótkie łapki i słodki pysio. Bardzo lubi się bawić, kocha kocie towarzystwo, dlatego szukamy domu mającego już jednego  kotka. Kalinka pięknie mruczy na kolanach, jest miła i delikatna. Korzysta z kuwety, drapaka. Kto pokocha Kalinkę?

Tel. 517 666 692

 

 

 


 

 

 

Burasio to cudny 10-miesięczny kocurek, którego zabraliśmy na kastrację z pustej działki.Kotek łasi się do karmicielki, jest bardzo miły i towarzyski, taki kot powinien mieć dom a nie wegetować na ulicy. Awaryjnie jest w pomieszczeniu tymczasowym i zachowuje się idealnie. Akceptuje inne koty.Pokochajcie Burasia.

Tel. 510 251 714

 

 

 

 

 

 

 


Merlin (ur w 2014 r) jest dużym psiakiem o czarnym umaszczeniu. Jest psem o gołębim sercu, jest bardzo przyjazny i kochany. Merlin to pies, który jest spokojny, posłuszny, oddany. Bardzo szybko się uczy i jest po prostu z natury grzeczny. Merlin jest przyjaźnie nastawiony do innych psów, zarówno do suczek i jak i do samców. Psiak umie chodzić na smyczy. Polecamy adopcję dużego, przyjaznego Merlina. Pies do adopcji jest odrobaczony, zaszczepiony, zaczipowany i wykastrowany. Ten ideał psa czeka na swoją szansę na kochający dom w schronisku w Nowym Dworze Maz.

Tel.  795 845 242

Etykiety

Podziel się tą informacją ze znajomymi

Facebook
Google+

Komentowanie zostało wyłączone.