Zwierzęta do adopcji

zwierzaki-30-11-2016

kazioKazio –jest wyjątkowo przyjaznym 3,5 – miesięcznym kociakiem. Ma futerko szaro – białe pręgowane futerko i mądre oczka. Jest wesoły, zdrowy, lubi się bawić. Ten słodki pieszczoch szuka dobrego domu na stałe  Zapewniamy bezpłatną kastrację, gdy dorośnie. Tęskni za własnym domkiem.

 

Tel. 510 251 714


manius

 

Maniuś ma zaledwie 8 tygodni, to przemiły malutki mruczek. Czarne mięciutkie futerko i wesołe błyszczące oczka sprawiają, że nie można mu się oprzeć. Jest zdrowy, odrobaczony, zaszczepiony, kuwetkowy. Zapewniamy bezpłatną kastrację, gdy dorośnie. Kto ofiaruje dobry dom Maniusiowi.

 

Tel. 510 251 714

 

rysioRysio – po prostu sam wdzięk i urok osobisty. Ten 12-tygodniowy  rudo – biały chłopaczek lubi ludzi, przytulanie. Chętnie się bawi z innymi kotkami. Jest zdrowy, odrobaczony, zaszczepiony, zapewniamy bezpłatną kastrację, gdy dorośnie. Adoptujcie go, wniesie do nowej ludzkiej rodziny wiele radości.

 

Tel. 510 251 714

rozia

 

 

Rózia – śliczna, delikatna kremowo-ruda kicia ma 12 tygodni i pilnie potrzebuje dobrego, odpowiedzialnego domu.  Jest milutka, w 100% trafia do kuwety. Chętnie się bawi z innymi kotkami. Jest zdrowa, odrobaczony, zaszczepiona, zapewniamy bezpłatną kastrację, gdy dorośnie. Kto pokocha tę pięknotę?

 

Tel. 510 251 714

niko

 

Niko to 12-tygodniowy kotek brunet  o czarno – czekoladowym futerku.  Miły, bardzo przyjazny, lubi pomagać w kuchni, co widać na załączonym zdjęciu. Niko jest zdrowy, odrobaczony, zaszczepiony,  zapewniamy bezpłatną kastrację, gdy dorośnie.  Czeka na swój wymarzony domek.

 

 

 Tel. 510 251 714

 


inkafiolkaInka i Filka to przeurocze 6-tygodniowe  malutkie  sunie, które zostały znalezione wraz z rodzeństwem na działkach letniskowych. Matka jest średniej wielkości, więc szczeniaki  też będą niewielkie. Sunieczki  są kochane i pocieszne . Są jak to dzieci bardzo wesołe, wszędzie jest ich pełno. Szukamy dla nich kochającego domu, który poświęci maluchom czas i pokaże świat.

Tel. 795 845 242 lub 503 14 33 55

Etykiety

Podziel się tą informacją ze znajomymi

Facebook
Google+

Dodaj komentarz