Dzisiaj

29°C
ciśnienie 1019 hpa,

Jutro

27°C
min. 16°C, maks. 29°C
ciśnienie 1013 hpa,
Poziom zanieczyszczenia powietrza:Pył zawieszony PM 2.5: 7 µg/m3 (28% normy)Ozon gazowy (O3): 88.89 µg/m3 (74% normy)Dwutlenek siarki (SO2): 4.7 µg/m3 (1% normy)Dwutlenek azotu (NO2): 4.7 µg/m3 (2% normy)

Redakcja

Siedziba Redakcji oraz Biura Reklamy i Ogłoszeń Drobnych:
ul. ks. płk J. Mrugacza 1c
05-120 Legionowo
tel./fax: 22 774 50 66
e-mail: redakcja@gazetapowiatowa.pl

Godziny otwarcia:
pn. 7.00 – 18.00
wt. – pt. 7.00 – 17.00

Redaktor naczelny:
Magdalena Gabrysiak-Kędzierska: naczelny@gazetapowiatowa.pl, tel./fax: 22 774 50 66

Zastępca redaktora naczelnego (reklama):
Krzyszof Grodek: k.grodek@gazetapowiatowa.pl, tel.: 605 949 167

Sekretarz redakcji, prenumerata, ogłoszenia drobne:
Sylwia Wrzosek: redakcja@gazetapowiatowa.pl, tel.: 22 774 50 66

Dziennikarze:
Magdalena Siebierska: m.siebierska@gazetapowiatowa.pl, tel.: 695 267 770
Agnieszka Mosakowska: a.mosakowska@gazetapowiatowa.pl, tel.: 797 862 695
Sławomir Chowaniec: s.chowaniec@gazetapowiatowa.pl, tel.: 600 104 625

Sport:
Michał Machnacki: m.machnacki@gazetapowiatowa.pl, tel.: 793 023 356

Osoby współpracujące:
Marek Stor, Mirosław Pakuła, Jerzy Jastrzębski, Irena Werner-Peroń, Anna Maria Kierzkiewicz

Reklama, dodatki tematyczne:
Katarzyna Foszner: k.foszner@gazetapowiatowa.pl, tel.: 783 949 167

Skład:
Tomasz Kędzierski: reklama@gazetapowiatowa.pl, tel.: 22 774 50 66

Adres:ul. ks. płk Jana Mrugacza 1C,05-120 Legionowo

Numer telefonu22 774 50 66

wyślij wiadomość