Dzisiaj

29°C
ciśnienie 1019 hpa,

Jutro

27°C
min. 16°C, maks. 29°C
ciśnienie 1013 hpa,
Poziom zanieczyszczenia powietrza:Pył zawieszony PM 2.5: 7 µg/m3 (28% normy)Ozon gazowy (O3): 88.89 µg/m3 (74% normy)Dwutlenek siarki (SO2): 4.7 µg/m3 (1% normy)Dwutlenek azotu (NO2): 4.7 µg/m3 (2% normy)

Be Fit świętował 5 urodziny (galeria)

befit_04

Wspaniały tort na pięciolecie Be Fitu (fot. Be Fit)

W miniony piątek Centrum Sportów Be Fit w Skierdach odchodziło swoje 5 urodziny. Jakie atrakcje czekały tego dnia?

Z tej okazji klubowicze mogli skorzystać z wielu atrakcji sportowych, dodatkowo każda osoba która chciała zobaczyć klub mogła uczestniczyć w zajęciach czy poćwiczyć w siłowni bez żadnych opłat. Wejście na siłownię i zajęcia, 5 minut solarium, wejście na saunę, pomiar tkanki tłuszczowej i degustacje odżywek treningowych a to wszystko za free. Dzieci i młodzież brała udział w zawodach sprawnościowych. Był szampan i tort dla wszystkich odwiedzających. Tego dnia każdy mógł skorzystać z oferty wyjątkowych karnetów na siłownię i zajęcia.

Be Fit klubem sportowym

Centrum Sportów Be Fit od kwietnia tego roku jest klubem sportowym prowadzonym przez Fundację Lupus, która zajmuję się upowszechnianiem kultury fizycznej, organizuje obozy sportowe oraz szkolenia militarne, a także działa na rzecz resocjalizacji dzieci i młodzieży. W klubie trenują zawodnicze grupy Taekwon-do ITF, MMA oraz grupa biegów przeszkodowych OCR Bestie.