Bravehearts Legionowo. W „Barbarzyńskim” Ustroniu

bravehearts ustron

Bravehearts w Ustroniu

W minioną sobotę w Ustroniu odbyły się kolejne zawody z cyklu Barbarian Race. W zawodach wzięła udział drużyna BraveHearts Legionowo.

Część z ekipy Walecznych Serc była w Ustroniu pod Czantorią od kilku dni. Ostatnia tura trzech zawodników wyjechała z Legionowa o godzinie trzeciej rano, aby zdążyć na start o 8:45. Wszyscy startujący ukończyli zawody, a drużynowo Bravehearts zajęli 7 miejsce.

Wysokie miejsce Artura Szostaka

Na uwagę zasługuje również wynika Artura Szostaka, który został sklasyfikowany na miejscu 17 klasyfikacji Elite. Barbarian Race, to górski bieg z przeszkodami. Na trasie organizatorzy ustawili ponad 30 wymyślnych przeszkód takich jak: ruchome małpie gaje, ścianki, zasieki oraz biegi z obciążeniem (worek 25 kg). Trasa biegu liczyła 11,5 km, a suma przewyższeń na trasie około 800 metrów w tym finisz na Czantorię (995 m n.p.m.) 600 metrów na dystansie około 2,5 km. W zawodach wzięli udział: Magdalena Sobesto, Artur Szostak, Sławomir Jastrzębski, Paweł Kozłowski, Łukasz Musiński i Marek Jankiewicz.