VI Klubowa Mila Truchtu Tarchomin Team (galeria)

klubowa-mila_217

Trzy sztafety Grupy Biegowej CHTMO wzięły udział w rywalizacji (fot. GP/MM)

Po raz szósty Trucht Tarchomin Team zorganizował Klubową Milę, po raz drugi odbyła się też rywalizacja wśród dzieci. Emocji nie brakowało i nawet padający deszcze nie popsuł imprezy świetnie zorganizowanej przez warszawską grupę biegaczy.

31 sztafet! Blisko 130 amatorów biegania wzięło udział w nietypowej imprezie biegowej. Każda drużyna składała się z czterech uczestników, a każdy z uczestników miał do pokonania dystans mili (1609 metrów), a wśród  dzieci dystans 400 metrów. Jak zwykle na polanie w Choszczówce panowała niesamowita atmosfera. Gorący doping, walka do ostatniego metra swojej zmiany, no i pełen profesjonalizm organizatorów.

Dziecięca sztafeta

Na dystansie 1/4 mili najlepszą dziecięcą ekipą okazał się Trucht Tarchomin Team Juniorzy – 6:58. Za nimi na mecie znalazła się drużyna BNT Torpedy – 7:13. Na najniższym stopniu podium stanęli zawodnicy Truchtu Tarchomin Team Juniorzy Młodsi – 7:26. Tuż za nimi finiszowała Grupa Biegowa CHTMO, której do podium zabrało 5 sekund. Kolejne miejsca zajmowali: BNT Pędziwiatry, BBL Ząbki Team, Trucht Tarchomin Team Młodzicy i Trucht Tarchomin Team Przedszkolaki.

Rywalizacja panów

Jak zwykle bezkonkurencyjni, pewnie ktoś mógłby rzec, że niegościnni. Ale oni po prostu są najszybsi i zasłużenie wygrali kolejną edycję Klubowej Mili. O kim mowa? Oczywiście o Truchcie Tarchomin Team, który w składzie: Radek Gozdek (5:10, Łukasz Klaś (5:21), Zbigniew Araźny (5:29) i Andrzej Ignatowicz (5:32) z wyraźną przewagą pokonał wszystkie inne sztafety. Czas zwycięzców to 21:32. Drugie miejsce zajęła ekipa Ekobiegów w składzie: Dawid Szałkowski (5:42), Rafał Stępniak (5:47), Piotr Szachna (6:03) i Artur Fijałkowski (5:23) uzyskała czas 22:55. Podium uzupełnili biegacze z grupy Biegam na Zielonej Białołęce, którzy pobiegli w następującym składzie: Artur Kobuszewski (5:36), Radek Grabon (6:23), Piotr Jaworski (6:08) i Bartłomiej Wicher (5:19). Dało im to czas 23:26. Od początku organizacji Klubowej Mili bierze udział Grupa Biegowa CHTMO. W sobotę panowie zajęli 6 miejsce – Łukasz Łatkowski – (6:48), Zbigniew Wileński (6:53), Dariusz Łoza (6:10) i Rafał Pytliński (6:19) uzyskali czas 26:10.

Kobieca rywalizacja

Aż 9 sztafet rywalizowało o palmę pierwszeństwa. Bezkonkurencyjne okazały się panie z I Love Fitness RozpędzOna 1. Wygrana ekipa uzyskała czas 26:57, na który zapracowały: Monika Wójcik (6:39), Anna Zubelewicz-Jeruzelska (6:33), Joanna May (7:06) i Katarzyna Molak (6:39). Na drugim miejscu uplasowały się przedstawicielki Truchtu – TTT Panie 1 w składzie: Agnieszka Żuraniewska (6:19), Anna Gruzd (7:16), Marlena Dziedzic (7:37) i Joanna Trzaskowska (6:56). Łączny czas TTT to 28:05. Na podium znalazły się jeszcze biegaczki BNT – Wonder Women. 30:05 – na taki czas pobiegły: Małgorzata Lisiecka (6:55), Natalia Tejchma (7:22), Edyta Mielnicka (7:39) i Marta Ramel-Nowicka (8:09). Na piątym miejscu znalazła się debiutancka sztafeta CHTMO! Do podium zabrakło niewiele, bo 16 sekund. Na czas 30:20 pobiegły: Justyna Jaworek (7:55), Dorota Tobiasz (7:40), Anita Andrukiewicz (7:14) i Monika Łatkowska (7:31).

Miksy

2+2. Sztafety mieszane. Rywalizację wygrał zespół BBL Ząbki Team Mix. Do zwycięstwa wystarczył czas 25:06, na który złożyły się czasy następujących zawodników: Rafał Trojanowski (6:13), Barbara Miszta (6:15), Hanna Nejfeld (6:25) i Daniel Walczak (6:13). Na drugiej pozycji zameldował się Trucht: Sławomir Olędzki (6:13), Agnieszka Kulesza (6:57), Iwona Stańczak (7:38) i Robert Włodkowski (6:35). Na trzeci miejscu rywalizację ukończył team Ekobiegi Mix: Marek Zakrzewski (6:49), Rafał Czajkowski (6:16), Barbara Brzezowska (7:56) i Agnieszka Sikorska (8:40) – 29:41.