Wieliszew Heron Team. Biegowe powitanie Nowego Roku

biegowe-powitanie-roku

Uczestnicy noworocznego treningu biegowego w Wieliszewie

W Wieliszewie odbyło się Biegowe Powitanie Nowego 2017 Roku. Pod wieliszewską halą sportową spotkało się blisko 80 entuzjastów biegania. Organizatorem imprezy było Stowarzyszenie Młodzi Dla Rozwoju EMKA, wójt Gminy Wieliszew oraz Wieliszew Heron Team.

Tuż przed biegiem wójt gminy Wieliszew Paweł Kownacki wraz z żoną Izabelą, która jest prezesem stowarzyszenia, złożyli biegaczom życzenia noworoczne. Podziękowali za liczne przybycie, mimo że noworoczny trening miał być imprezą kameralną. Nie zawiodły grupy biegowe, byli nawet przedstawiciele biegowi spoza Powiatu Legionowskiego.

Dwa plus dwa

Uczestnicy mieli do pokonania pętlę o długości około 2km. Można było pokonać ją dwa razy. Większość tak uczyniła, przebiegając w sumie 4km. Po treningu wszyscy mogli skosztować ciastek i napić się szampana. Uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale wykonane przez Pracownię Reklamy „Retro” Magdę i Wojciecha Kisielińskich. Następnie za parafialnym kościołem rozpalono ognisko, gdzie można było skosztować kiełbaski i… porozmawiać o swoich biegowych czy rowerowych planach na rok 2017.