Dzisiaj

18°C
ciśnienie 1015 hpa,

Jutro

15°C
min. 12°C, maks. 15°C
ciśnienie 1015 hpa,
Poziom zanieczyszczenia powietrza:Pył zawieszony PM 2.5: 0.4 µg/m3 (2% normy)Ozon gazowy (O3): 66.65 µg/m3 (56% normy)Dwutlenek siarki (SO2): 2.4 µg/m3 (1% normy)Dwutlenek azotu (NO2): 3.7 µg/m3 (2% normy)

Zawody Małego Komandosa. Dzieci zmierzyły się z przeszkodami (galeria)

komandos_34

Zawody Małego Komandosa cieszyły się sporym zainteresowaniem (fot. GP/MM)

W Skierdach w Centrum Sportów Be-Fit odbyły się Zawody Małego Komandosa w ramach obchodów Dnia Dziecka. Zmagania młodych zawodników zostały zorganizowane Centrum Sportów Be-Fit i Stowarzyszenie Przyjaciół Gminy Jabłonna z radnym Adamem Krzyżanowskim na czele.

Bieg przeszkodowe cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Nie tylko wśród dorosłych, ale w ostatnich czasach wśród najmłodszych sportowców. Organizatorzy przygotowali dla nich trasę na terenie Be-Fit-u gdzie mieli do pokonania kilkanaście przeszkód na kilkusetmetrowej trasie.

Były medale dla wszystkich, były puchary i nagrody dla najlepszych

Każdy z uczestników rywalizacji na mecie otrzymał pamiątkowy, drewniany medal. Dla wielu dzieci był to pierwszy tego typu start biegowy. Jednak po ich twarzach było widać, że taka forma ruchu przypadła im do gustu. Przeszkody były pokonywane z niezwykłą zaciętością i sprytem. Poniżej relacja zdjęciowa z tych zawodów.