Delfin Legionowo. Świąteczne pływanie w Ciechanowie

delfin-w-ciechanowie

Delfin Legionowo zaprezentował się w Ciechanowie (fot. Delfin)

W ostatnim przedświątecznym starcie Delfin Legionowo zaprezentował się w Ciechanowie. Jak zaprezentowali się pływacy tego klubu?

Zawodnicy Delfina Legionowo uczestniczyli w sobotę i niedzielę w świątecznych zawodach pływackich w Ciechanowie. Na starcie pojawiło się 285 zawodników z 25 klubów. Legionowski klub, pod opieką trenera Piotra Cesarczyka i Daniela Krepsa, reprezentowało ośmioosobowa grupa zdolnych sportowców: Alicja Trzaska, Kaja Marońska, Natalia Startek, a także Mikołaj Lewandowski, Adam Jasiul, Daniel Szulc, Kacper Mrozek i Filip Zabagło. Starty należy zaliczyć do bardzo udanych, ponieważ legionowskim pływakom udało się poprawić wiele rekordów życiowych.

A do tego 7 medali!

3 złote medale, 1 srebrny i 4 brązowe – taki dorobek medalowy wypływały Delfinki. Miejsca te zostały nagrodzone pamiątkowymi medalami i dyplomami. Najlepiej zaprezentowali się : Filip Zabagło, który zajął 1 miejsce za 100 metrów stylem grzbietowym i 3 miejsce za 50 metrów stylem motylkowym. Na pierwszym stopniu podium uplasował się Mikołaj Lewandowski na 50 metrów stylem grzbietowym oraz Kacper Mrozek na 400 metrów stylem dowolnym. Alicja Trzaska zajęła 2 miejsce  na 100 metrów stylem grzbietowym i 3 miejsce na 50 metrów stylem grzbietowym. Na trzecim stopniu podium dwa razy  stawał Adam Jasiul, na dystansach 100 metrów stylem klasycznym i 200 metrów stylem klasycznym.