Legionowska Akademia Sportów Walki. Medale w Pucharze Polski!

lasw

Jakub Chorążak na najwyższym stopniu podium (fot. LASW)

Legionowska Akademia Sportów Walki wzięła udział w Międzynarodowym Pucharze Polski – Olsztyn Cup. Taekwondziści legionowskiego klubu nie zawiedli, przywożąc z Warmii i Mazur cenne krążki różnego koloru.

W kategorii młodzików świetnie zaprezentował się Mateusz Kubalski, który zdobył  brązowy medal.  Piąte miejsce zajął Mateusz Meller. W kategorii kadetów -61kg złoto wywalczył Jakub Chorążak. Adrian Maculewicz -33kg, po bardzo dobrej walce uległ przeciwnikowi w swojej pierwszej walce i odpadł z turnieju. W kategorii juniorów srebro zdobyli Lena Rutkowska  -49kg, Arkadiusz Kuskowski -55kg, Kamil Borowski+78kg. Wiktoria Horba i Dawid Ratigowski przegrali nieznacznie swoje pierwsze walki.

Dodatkowo Lena Rutkowska, Arkadiusz Kuskowski i Wiktor Podgórski wystartowali w kategorii młodzieżowców. Wszyscy dotarli do finału w swoich kategoriach i zdobyli srebrne medale. W nowym sezonie do kadry narodowej reprezentacji Polski dostali się: Arkadiusz Kuskowski, Kamil Borowski, Jakub Chorążak i Wiktoria Horba. To bardzo ważna informacja dla samych zawodników jak i trenera Grzegorza Ratigowskiego! Gratulacje.