Sukcesy młodych cheerleaderek z Legionowa w Piotrkowie Trybunalskim i Garwolinie

FB_IMG_1522236661011

24 marca w Piotrkowie Trybunalskim odbył się I Otwarty Turniej Cheerleaders. Pokaz swoich umiejętności dały tam także dziewczynki z Legionowa.

Był to turniej z cyklu Grand Prix Polski, a udział w nim wzięło około 320 tancerzy z całej Polski. Uczestnicy zmierzyli się ze sobą w siedmiu różnych kategoriach. Artyści występowali w układach zespołowych oraz duetach.

Legionowo reprezentowały dziewczęta z Akademii Cheerleaders Victoria prowadzonej przez Magdalenę Matuszewską i Monikę Pawliczak. Wszystkie cheerleaderki wróciły do domów z sukcesami. Nina Kozłowska i Daria Szyszko w kategorii Pom Dance Elite Dzieci wywalczyły 2. miejsce. W kategorii Pom Dance Elite Junior Młodszy legionowianki wywalczyły dwa miejsca na podium. Pierwsze miejsce zdobyły Maria Wójcik i Malwina Głowacka, a na drugim uplasowały się Maja Gąsewicz i Milena Nowogrodzka.

2 duety na Mistrzostwa Polski

Ponadto 3 marca podczas turnieju w Garwolinie 2 duety z Legionowa wywalczyły kwalifikację do Mistrzostw Polski 2018 w Chorzowie. O ten zaszczytny tytuł powalczą już 22 kwietnia Nina Kozłowska i Lena Majcherczyk (kategoria dzieci Pom Dance) oraz Malwina Głowacka i Maria Wójcik (kategoria junior młodszy Pom Dance).