Taekwon-do ITF. Monika Nyrć ze srebrem w Mistrzostwach Europy

Srebro

W pierwszym dniu rozgrywanych w Motherwell Mistrzostwach Europy Seniorów i Juniorów pomyślne wieści! Zawodniczka Lotosu Jabłonna Monika Nyrć zdobyła srebrny krążek.

Chotomowianka, w pierwszym dniu zawodów w Szkocji, wywalczyła jeden z 18. krążków wywalczonych przez polską reprezentację. Taekwondzistka Lotosu Jabłonna, podopieczna trenera Tomasza Szczepaniuka medal zdobyła w drużynowych układach formalnych.

W XXX Mistrzostwach Europy Seniorów i XXI Europy Juniorów w Taekwon-do ITF wystąpi w Szkocji ponad 500 zawodników z 23 państw. Polacy bronią pierwszej lokaty w klasyfikacji generalnej z poprzednich mistrzostw. O kolejnych startach na Mistrzostwach Europy będziemy informować na bieżąco.