UKS Kucyk Serock. Skakali w Poczerninie (galeria)

kucyk_09

UKS Kucyk korzystnie zaprezentował się w zawodach jeździeckich (fot. A. Nagórka)

Jeźdźcy z UKS Kucyk Serock ponownie uczestniczyli w zawodach przeszkodowych. Tym razem udali się do miejscowości Poczernin (województwo mazowieckie).

W niedziele 11 marca zawodnicy UKS Kucyk Serock uczestniczyli w bardzo dobrze obsadzonych zawodach skokowych w Sportowym Klubie Jeździeckim Poczernin. W konkursie Open Debiuty dokładności o wysokości przeszkód 60-70 cm.

Pierwsze miejsce Izabeli Cebo

Z UKS Kucyk Serock wystartowało dwóch zawodników. Izabela Cebo na koniu Milano zaliczyła dwa bezbłędne przejazdy. W bardzo dobrym stylu i zajęła ex aequo 1 miejsce w konkursie. W drugim niedzielnym konkursie „Open zwykły” o wysokości przeszkód 60 cm również startowało dwóch jeźdzców z serockiego Kucyka. Po dobrym przejeździe i błędzie na ostatniej przeszkodzie, który kosztował jezdźca utratę miejsca w pierwszej dziesiątce konkursu, Jan Oleksyn na Grappie uplasował sie na 21 pozycji. Jako ostatnia w konkursie jechała Izabela Cebo na koniu Milano, bezbłędnym przejazdem w pięknym stylu walczyła do końca o miejsce na podium. Zabrakło niestety sekundy i ostatecznie Izabela Cebo zajęła 4 miejsce z czasem 43,45 sek. Warto zaznaczyć, że był to konkurs na bardzo wysokim poziomie, w którym startowało aż 32 par z Mazowsza.