Dzisiaj

23°C
ciśnienie 1019 hpa,

Jutro

25°C
min. 19°C, maks. 28°C
ciśnienie 1024 hpa,
Poziom zanieczyszczenia powietrza:Pył zawieszony PM 2.5: 12.6 µg/m3 (50% normy)Ozon gazowy (O3): 26.89 µg/m3 (22% normy)Dwutlenek siarki (SO2): 7.1 µg/m3 (2% normy)Dwutlenek azotu (NO2): 17.8 µg/m3 (9% normy)

UKS Kucyk Serock. Udane starty Justyny Nagórki (galeria)

kucyk serock_05

Justyna Nagórka zanotowała udane starty w zawodach jeździeckich

Kolejny udany weekend dla jeźdźców z UKS Kucyk Serock. Zawodnicy klubu startowali w Korytach i w Warce. Z sukcesami!

Miniony weekend był bardzo emocjonujący, w sobotę i w niedzielę zawodnicy UKS KUCYK SEROCK startowali w zawodach w dwóch różnych stajniach. W sobotę uczestniczyli w zawodach w Klubie Jeździeckim Golden Horse w Korytach.

Dwa bezbłędne przejazdy Justyny Nagórki

W konkursie dokładności o wysokości przeszkód do 50cm bezbłędny przejazd Justyny Nagórki na Gizeli, wyjazd do dekoracji i kolejne punkty w klasyfikacji generalnej Jeździeckiej Ligi Mazowsza. W następnym konkursie dokładności o wysokości przeszkód do 60cm kolejny udany bezbłędny przejazd Justyny Nagórki na Gizeli, jeszcze jedna dekoracja tej pary i punkty do klasyfikacji generalnej. To był bardzo udany początek weekendu.

Kolejny udany start w Warce

Następnego dnia w niedzielę Justyna Nagórka debiutowała w Stajni Sielanka w Warce, na prestiżowych zawodach z cyklu Equi Cup. Debiut był bardzo udany, dwa bezbłędne przejazdy w konkursie dokładności o wysokości przeszkód do 70cm i ex aequo pierwsze miejsce w konkursie. Praca codzienna na treningach i częste starty w zawodach procentują coraz lepszymi wynikami serockich zawodników. Jednak nie byłoby to możliwe bez wsparcia klubu partnerów, czyli Miasta i Gminy Serock, OSiR Serock i Hotelu Narvil Conference&Spa.

[tekst Anna Nagórka, oprac. red.]

Fotorelacja – Anna Nagórka