Dzisiaj

23°C
ciśnienie 1019 hpa,

Jutro

25°C
min. 19°C, maks. 28°C
ciśnienie 1024 hpa,
Poziom zanieczyszczenia powietrza:Pył zawieszony PM 2.5: 12.6 µg/m3 (50% normy)Ozon gazowy (O3): 26.89 µg/m3 (22% normy)Dwutlenek siarki (SO2): 7.1 µg/m3 (2% normy)Dwutlenek azotu (NO2): 17.8 µg/m3 (9% normy)

UKS Kucyk Serock. Udany weekend jeźdźców z Serocka (galeria)

kucyk_09

Znakomity weekend serockich jeźdźców (fot. A. Nagórka)

Jeźdźcy UKS-u Kucyk Serock mieli bardzo pracowity weekend. W sobotę i niedzielę startowali w miejscowości Poczernin w zawodach przeszkodowych. Jak się tam zaprezentowali?

Podczas minionego weekendu seroccy zawodnicy startowali w dwóch cyklach zawodów w skokach przez przeszkody w Klubie Sportowym Poczernin. Pierwszego dnia zawodów w sobotę serocczanie startowali w Jeździeckiej Lidze Mazowsza. Na dobry początek w konkursie zwykłym o wysokości przeszkód do 50cm bezbłędne przejazdy zaliczyli Julian Rejman na Milano i Justyna Nagórka na Gizeli, zajmując pierwsze miejsce w konkursie.

Kolejne bezbłędne przejazdy

W następnym konkursie zwykłym o wysokości przeszkód do 60cm kolejny bezbłędny przejazd zaliczyła Justyna Nagórka na Gizeli i mogła znów cieszyć się z dekoracji zwycięzców. Kolejny konkurs zwykły o wysokości przeszkód do 70cm zakończył się bezbłędnym przejazdem Juliana Rejmana na Milano, który zajął pierwsze miejsce w konkursie. W sobotę dwie pary jeźdźców, Julian Rejman na Milano i Justyna Nagórka na Gizeli, zdobyły razem 24 punkty do klasyfikacji generalnej Jeździeckiej Ligi Mazowsza dla UKS Kucyk Serock.

Udana niedziela!

W niedzielę UKS Kucyk startował w zawodach Letniego Pucharu Poczernina. W konkursie zwykłym o wysokości przeszkód do 60cm Jan Oleksyn na Gizeli, po bezbłędnym przejeździe zajął 10 miejsce, a Justyna Nag,orka na Grappie, również po bezbłędnym przejeździe uplasowała się na 11 pozycji.

[tekst i foto Anna Nagórka, oprac. Michał Machnacki]