Basket Legionowo. Nieznaczna przegrana z Komorowem (galeria)

basket_20

Basket Legionowo nie sprostał liderowi (fot. Jacek Ratowski)

Rozgrywki koszykarskie powoli zbliżają się do końca. Basket Legionowo rozegrał swoje przedostatnie spotkanie, a przeciwnikiem była drużyna z Komorowa.

Legionowscy koszykarze mają jeszcze szansę na 5 miejsce na Mazowszu. Jednak mecz liderem nie potoczył się po myśli Basketu.

Na początku prowadzili, ale…

… z każdą minutą goście rozkręcali się i zaczęli powiększać swoje prowadzenie, które po 20 minutach osiągnęło wynik 35:21. W trzeciej kwarcie Komorów dołożył do swojego dorobku jeszcze pięć punktów więcej. Dopiero w ostatnich 10 minutach Basket ruszył do odrabiania strat. Niestety było już za późno na dogonienie lidera rozgrywek. Ostatecznie Komorów pokonał legionowską drużynę trenera Roberta Sitka 64:48.

Legionowskie Stowarzyszenie Koszykówki „Basket” – UKS Akademia Koszykówki Komorów 48:64 (13:27, 5:8, 14:19, 16:10)

Legionowskie Stowarzyszenie Koszykówki „Basket”: Ratowski – 20, Rajchert – 10,  Kuciewski – 9, Stelmach – 4, Kisieliński – 2, Trzaska – 2, Krynicki – 1, Sławiński, Andrzejewski, Nadaj.