Legion Legionowo. Grodziszczanie obnażyli braki (galeria)

legion-gkk_12

To nie było udane spotkanie Legionu U15 (fot. GP/MM)

Kolejne spotkanie ligowe w U15 rozegrali koszykarze Legionu Legionowo. Podopieczni trenera Tomasza Matysiaka zmierzyli się z GKK Grodzisk Mazowiecki.

To nie było dobre spotkanie w wykonaniu młodych koszykarzy Legionu. Od początku notowali stratę za stratą, a dodatkowo nie mogli się przebić przez solidną obronę gości. Niestety nie wyglądało to dobrze.

Goście niezwykle skuteczni

Już po pierwszej, bardzo nieudanej kwarcie grodziszczanie prowadzili 24:8. Legion po przerwie wziął sobie do serca uwagi trenera i zagrał kolejne 10 minut zdecydowanie lepiej. Jednak w drugiej części spotkania GKK zdominował grę, mimo że trener gości Sławomir Kołaczek pozwolił sobie na rotację w składzie i dał szansę zmiennikom. Ci również chcieli pokazać, że warto na nich stawiać. Rywalom udało się w tym spotkaniu osiągnąć pułap 100 punktów. Wygrali zasłużenie 100:56. – Punkty dla mojego zespołu zdobywali ci, którzy trenują regularnie i biorą udział w naszych obozach przygotowawczych – podsumował trener Matysiak. I to było widać jak na dłoni. Niektórym zawodnikom brakowało kondycji i podkoszowego sprytu. Miejmy nadzieję, że w kolejnym spotkaniu będzie już tylko lepiej.

KS Legion Legionowo – GKK Grodzisk Mazowiecki 56:100 (8:24, 15:17, 15:31, 18:28)

KS Legion Legionowo: Olaf Sławiński – 20, Wiktor Szewczyk – 15, Kacper Kalata – 9, Wojciech Matysiak – 6, Kacper Głodkiewicz – 6, Szymon Nawojski, Dominik Rozmus, Paweł Augustyniak, Mateusz Jaworek, Michał Kujawa.