Legion Legionowo. Inauguracja rocznika 2005 (galeria)

legion-ochota_58

Legion Legionowo - rocznik 2005 (fot. GP/MM)

Zespół rocznika 2005 Legionu Legionowo rozpoczął swoje rozgrywki meczem z Ochotą Warszawa. Dla większości zawodników było to pierwsze ligowe spotkanie. Podopieczni trenera Tomasza Matysiaka dzielnie walczyli, ale pogubili się w trzeciej kwarcie.

U13 – to drużyna, której zawodnicy w większości nie grali jeszcze w rozgrywkach ligowych. Dlatego też nie do końca wykonali zadania jakie powierzył im trener. Mimo walki, nie sprostali rywalowi.

A zaczęli całkiem całkiem

Początek spotkania należał do miejscowych koszykarzy, którzy pierwszą kwartę wygrali 13:9. W drugiej goście zaczęli przejmować inicjatywę i po końcowej syrenie oznajmiającej przerwę prowadzili punktem 39:28. Gra Legionu najsłabiej wyglądała w trzeciej kwarcie. Mnożyły się niecelne podania, do tego piąte przewinienie złapał najlepiej punktujący w drużynie gospodarzy Wiktor Szewczyk. Warszawiacy złapali swój rytm i rzucali kosz za koszem. W ostatniej kwarcie Legion nie potrafił już odrobić strat, dlatego też goście wygrali spotkanie 68:40.

KS Legion Legionowo – Ochota Warszawa 40:68 (13:9, 15:20, 6:23, 6:16)

KS Legion Legionowo: Wiktor Szewczyk – 22, Wojciech Matysiak – 6, Michał Sysiak – 3, Oliwier Suchocki – 2, Jędrzej Olszewski – 2, Jakub Graczyk – 2, Piotr Włodarczyk – 1, Bartłomiej Mystkowski, Sebastian Pszkit, Aleksander Chomaniuk, Kacper Ordak.