Legion Legionowo. Porażką z Rosą na inaugurację

21767909_1440465272727614_3814158903745459315_n

Legion Legionowo - nowe logo

Kolejna drużyna sportowa w Legionowie zainaugurowała rozgrywki ligowe. Koszykarze Legionu Legionowo – U16 zagrali spotkanie w Radomiu z tamtejszą Rosą. Na początek zanotowali wysoką porażkę.

Najbardziej we znaki legionowskim koszykarzom dał się we znaki Krystian Okrutny, który zdobył dla gospodarzy 23 punkty. Aż siedmiu zawodników zanotowało na swoim koncie dwucyfrową liczbę punktów. Dlatego też podopieczni trenera Łukasza Nowaka wygrali bardzo wysoko.

Oby lepiej w kolejnych spotkaniach

Od początku spotkania zarysowała się przewaga gospodarzy, którzy już w pierwszej kwarcie rzucili 40 punktów przy 13 Legionu. Z każdą kwartą powiększali przewagę, by ostatecznie wygrać 123:46. Oby w kolejnych spotkaniach legionowska drużyna odbiła sobie niepowodzenie z Radomia. Najlepszym punktującym wśród legionowian okazał się Maciej Deplewski, który zanotował na swoim koncie 14 punktów.

KS Rosa Sport I Radom – KS Legion Legionowo 123:46 (40:13, 32:10, 23:13, 28:10)

KS Legion Legionowo : Deplewski – 14, J. Matysiak – 11, Litwiński – 8, Komorowski – 7, Szewczyk – 3, Małecki – 2, Żmijewski – 1, Mateuszuk, Letkiewicz, Sławiński.