Legion Legionowo. „Radosna” koszykówka na koniec sezonu (galeria)

legion-trojka_53

Takich wejść pod kosz rywala w wykonaniu Legionu nie brakowało (fot. GP/UM)

Koszykarze Legionu Legionowo (U15) rozegrali ostatnie, zaległe spotkanie ze swoimi rówieśnikami z Żyrardowa. Podopieczni trenera Przemysława Raczyka rozgromili rywala 109:52.

Pierwszy mecz między tymi zespołami zakończył się nieznaczną wygraną legionowian. 10 dni temu w Żyrardowie Legion wygrał 74:63.

W rewanżu deklasacja

Już po pierwszej kwarcie było wiadomo, że Legion nie odda zwycięstwa w tym spotkaniu. Swym rywalom zaaplikował 34 oczka, tracąc zaledwie 8. Po 20 minutach „radosnej” koszykówki, gospodarze prowadzili 70:26 i dopiero wtedy spuścili z tonu, co nie oznacza, że nie podwyższyli wyniku. Po końcowej syrenie Legion miał aż 57 punktów więcej od Trójki. Najwięcej punktów dla legionowskiej drużyny rzucił Filip Markiewicz – 28.

KS Legion Legionowo – Trójka Żyrardów 109:52 (34:8, 36:18, 24:15, 15:11)

KS Legion Legionowo: Markiewicz – 28, Komorowski – 24, Jurkowski – 23, Pawełas – 17, Deplewski – 9, Żmijewski – 6, Małecki – 2, Letkiewicz.