Koszykówka. 85:34 – Legion pokonał MKS Ochotę

W czwartkowy (26.03.2015) wieczór podopieczni Przemysława Raczyka – rocznik 2002 – podejmowali swoich rówieśników ze stolicy. Legion zagrał na wysokim poziomie pewnie pokonując stołecznego rywala 85:34.

To był jednostronny pojedynek. Miejscowi koszykarze dominowali na parkiecie w każdej kwarcie. Szczególnie w pierwszych dziesięciu minutach wynik 25:0 budził podziw i wskazywał na to, że Legion rozgrywał bardzo dobry mecz. Druga kwarta była bardziej wyrównana, ale tylko druga, w której legionowscy koszykarzy wygrali 20:18. Kolejne odsłony pojedynku to podwyższanie i tak już wysokiego wyniku. Trzecie dziesięć minut to wygrana 18:10, a ostatnia kwarta 22:7.
W drużynie gospodarzy na parkiecie pojawiło się aż 12 zawodników, z których tylko jeden nie zanotował zdobyczy punktowych. To pokazało, że każdy z koszykarzy miał wkład w wysokie zwycięstwo.

Legion Legionowo – MKS Ochota Warszawa 85:34 (25:0, 20:18, 18:10, 22:7)

Legion: Markiewicz – 29, Zarzycki – 9, Deplewski – 9, Matysiak – 8, Sławiński – 7, Komuda – 6, Komorowski – 6, Murawski – 4, Litwiński – 2, Sereda – 2, Senkowski – 2, Chudek.