Legion Legionowo. Ta ostatnia kwarta…

legion-legia-juniorzy_09

Legion Legionowo (fot. arch. GP/MM)

Juniorzy Legionu Legionowo rozegrali w poniedziałek wieczorem spotkanie ligowe z MUKS-em w Piasecznie. Po bardzo wyrównanym spotkaniu nieznacznie triumfowali gospodarze.

Zespół U20 legionowskiego klubu rozpoczął dobrze zawody w Piasecznie. Po pierwszej kwarcie Legion prowadził trzema punktami 18:15. Na przerwę po pierwszej połowie bardziej zadowoleni schodzili jednak gospodarze, którzy w drugiej kwarcie dominowali na parkiecie, wygrywając tą część gry 15:6. Do przerwy MUKS prowadził 30:24, co było stratą do odrobienia.

Ta ostatnia kwarta…

Legion w trzecich dziesięciu minutach gry poprawił swoją grę i zmniejszył straty do zaledwie punktu. To rokowało na emocje w ostatniej kwarcie. W niej niestety znów lepiej zagrali gospodarze, którzy zaaplikowali dziesięć punktów więcej od koszykarzy z Legionowa. To spowodowało, że MUKS mógł się cieszyć ze zwycięstwa w całym spotkaniu 73:62.

MUKS Piaseczno – KS Legion Legionowo 73:62 (15:18, 15:6, 17:22, 26:16)

KS Legion Legionowo: Patryk Pawłowski – 19, Tomasz Gortat – 11, Sebastian Kostecki – 9, Bartosz Ciebielski – 8, Jeremi Kosiński – 7, Adam Błaszczak – 4, Karol Gródek – 2, Mateusz Zawistowski – 2, Maciej Wojciechowski, Michał Wojciechowski.