Dzisiaj

16°C
ciśnienie 1014 hpa,

Jutro

11°C
min. 11°C, maks. 16°C
ciśnienie 1014 hpa,
Poziom zanieczyszczenia powietrza:Pył zawieszony PM 2.5: 4.4 µg/m3 (18% normy)Ozon gazowy (O3): 74.3 µg/m3 (62% normy)Dwutlenek siarki (SO2): 8.5 µg/m3 (2% normy)Dwutlenek azotu (NO2): 2.1 µg/m3 (1% normy)

Legendarna gala boksu… „Polskie Las Vegas”… Najgorętsze walki bokserskie roku !

poczta-cieslak-radchenko

Gala bokserska w Legionowie (fot.BP)

02 czerwca 2018 r. fanki i fani boksu na własne oczy przekonają się co oznacza „ringowa wojna”. Boks zawodowy w najlepszym wydaniu już po raz siódmy zawita do Legionowa, za sprawą gali „Babilon Boxing Night – Cieślak vs Radchenko”

W walce wieczoru niepokonany radomianin Michał Cieślak (15-0, 10 KO) zmierzy się z piekielnie mocnym Ukraińcem Siergiejem Radchenko (6-1, 1 KO). Pojedynek w wadze junior ciężkiej na dystansie 8 rund to nie tylko spełnienie ambicji obu pięściarzy, ale wyjście organizatorów naprzeciw oczekiwaniom kibiców.

W drugiej walce wieczoru zobaczymy starcie bardzo solidnego Kamila Młodzińskiego (9-2-4, 5 KO) z niezwykle utalentowanym pięściarzem młodego pokolenia Rafałem Grabowskim (1-0, 1 KO). Grabowski w swoim debiucie wygrał efektownie przez nokaut i zapowiada zakończenie kariery Młodzińskiego.

Ponadto organizatorzy przewidzieli 4 inne pojedynki zawodowe, w których wystąpi cała czołówka polskiego boksu zawodowego, tj. Jordan Kuliński, Mateusz Tryc czy Dariusz Sęk.
Jak co roku karta walk będzie bardzo mocną stroną całego widowiska, o którego oprawę zadba organizator – Babilon Promotion –  rokrocznie udowadniając, że impreza w Legionowie zasługuje na miano „Polskiego Las Vegas”.

Tego nie można przegapić ! Bilety do nabycia na ebilet.pl.

/BP/