Akademia Piłkarska 11. Zwycięstwo z Gwardią (galeria)

ap-legionowo_03

AP 11 z ważnym zwycięstwem w rozgrywkach (fot. Eligiusz Majewski)

Akademia Piłkarska 11, lider rozgrywek Kids Soccer League rocznika 2011 w grupie 2, zmierzyła się z AP Młoda Gwardia Rembertów 2011.

W minioną niedzielę młodzi zawodnicy Akademii Piłkarskiej 11 rozegrali ważne spotkanie z rówieśnikami z Rembertowa. Po bardzo zaciętym i emocjonującym spotkaniu, pokonali rywala 12:8.

Okiem trener Sandry Simy

Mój zespół rozegrał kolejny mecz w ramach KSL na Warszawskiej Soccer Arenie. W tym dniu zmierzyliśmy się z mocną drużyną – Młoda Gwardia Rembertów. Pierwsza kwarta meczy należała tylko do jednego zawodnika. Świetna parada strzałów popisał się Janek Żurawinski, który strzelił aż 7 bramek. Kolejne dwie kwarty były już mocno wyrównane. Przeciwnicy jednak zaczęli zbliżać dystans do nas, wygrywając pojedynki 1 na 1 i strzelając kolejne gole. Ostatnie 12,5 minuty decydowały o wszystkim. Pełna koncentracja i ogromne zaangażowanie chłopców pozwoliło nam wygrać ten mecz 12:8.

AP 11 Legionowo – AP Młoda Gwardia Rembertów 2011 12:8

AP 11 Legionowo: Majewski, Rogowski, Żurawiński, Szczypiński, Stachurski, Stefański, Szczepkowski, Sokół.