Legionovia KZB Legionowo. Sparing z Legią na remis

legionovia-bron_37

Legionovia zremisowała w Warszawie z Legią II (fot. arch. GP/MM)

Było to już trzecie zimowe spotkanie sparingowe podopiecznych Ryszarda Wieczorka. Po porażce z Bronią Radom 0:1 i wygraną z Polonią Warszawa 5:0, Legionovia zmierzyła się z rezerwami warszawskiej Legii.

Była więc przegrana, była i wygrana. Teraz przyszedł czas na remis. W Warszawie legionowianie przegrywali do przerwy 0:2. W drugich 45 minutach Legionovii udało się doprowadzić do wyrównania. Najpierw bramkę strzelił Robert Hirsz, a w końcówce testowego spotkania wynik ustalił Rafał Wolsztyński.

Legia II Warszawa – Legionovia KZB Legionowo 2:2 (2:0)

Legionovia KZB Legionowo: Smołuch (46’ Smyłek), zawodnik testowany (46’ zawodnik testowany), Więckowski (46’ Bajat), Leustek (46’ Grudniewski), Grzelak (46’ Goliński), Kopka (46’ Milewski), Ł. Wolsztyński  (46’ Wieczorek), Kozłowski (46’ Garyga), Tylec (46’ Kalinowski), Wójcik (46’ R. Wolsztyński), Jankowski (46’ Hirsz, 70’ Kowalski).