Legionovia KZB Legionowo. Novia pokonała Motor

motor-legionovia

Legionovia KZB Legionowo (fot.arch. Maciej Kaczanowski / Dziennik Wschodni)

W kolejnym test-meczu Legionovia KZB Legionowo wybrała się do Lublina, gdzie zmierzyła się z tamtejszym Motorem. Wygrała 2:1, choć do przerwy prowadzili gospodarze.

Obaj trenerzy, zarówno Mariusz Sawa, jak i Bartosz Tarachulski przetestowali w swoich drużynach sporą ilość nowych zawodników, którzy szukają angażów w klubach. Czy z blisko dwudziestki testowanych przypadnie ktoś im do gustu? Ciężko powiedzieć. Sezon rusza za niespełna miesiąc, więc jest jeszcze sporo czasu, by składy drużyn wykrystalizowały się. Na pewno wśród gospodarzy można było rozpoznać Tomasza Brzyskiego, który nie tak dawno zdobywał cztery mistrzostwa Polski z Legią Warszawa. Wśród piłkarzy Legionovii zagrał m.in. Marcin Burkhardt, który w poprzednim sezonie reprezentował barwy Motoru.

„Do przerwy 0:1”

Gospodarze otworzyli wynik w 31 minucie gry, gdy do bramki Legionovii trafił Dawid Pożak. W drugiej części gry legionowianie, po roszadach trenerskich, zaczęli grać zdecydowanie lepiej, czego efektem były bramki Grzegorza Mazurka w 74 minucie i testowanego w składzie Patryka Paczuka – 77 minuta test-meczu.

Motor Lublin – Legionovia KZB Legionowo 1:2 (1:0)

Strzelcy: 1:0 – 31‚ Dawid Pożak, 1:1 – 74′ Grzegorz Mazurek, 1:2 – 77′ Patryk Paczuk.

Więcej zdjęć z meczu Motor Lublin – Legionovia autorstwa Macieja Kaczanowskiego z Dziennika Wschodniego  TUTAJ