Legionovia Legionowo. Pevnik po meczu z Limanovią

Robert Pevnik

Na konferencji prasowej po meczu Legionovii z Limanovią trener Robert Pevnik chwalił swoich zawodników. Zapewnił także, że zespół zrobi wszystko, by jak najlepiej przygotować się do nadchodzącego meczu z Rakowem Częstochowa.

Robert Pevnik :  Po 5 meczach, których nie wygraliśmy oczekiwaliśmy dobrego spotkania w naszym wynikaniu. Zagraliśmy bardzo dobrze taktycznie oraz agresywnie w obronie. Mieliśmy 3-4 dobre sytuacje do zdobycia bramki w pierwszej połowie, ale ich nie wykorzystaliśmy. Co ważne po przerwie graliśmy o wiele lepiej, strzeliliśmy dwa gole i kontrolowaliśmy przebieg spotkania. Drużyna w każdym meczu musi wiedzieć, co ma grać, musi być komunikacja i agresja, jaką pokazaliśmy w spotkaniu z Limanovią. Taką ofensywą zdobywamy bramki po bardzo dobrych akcjach. Teraz skupiamy się na meczu w Częstochowie. Musimy dobrze przeanalizować przeciwnika, żeby dobrze wejść w mecz. W tym miesiącu mieliśmy bardzo dużo problemów, ponieważ zawodnicy nie byli ze sobą zgrani, ale mam nadzieje, że w następnych miesiącach będzie lepiej.